Şikayet Yaz

ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi

Gürsoy Holding çatısı altında faaliyet gösteren ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi, İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlandı. Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını  İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi, “İstanbul’un en şık İtalyanı” olarak boy gösteriyor. 

Venedik rüyasının gerçeğe dönüştüğü ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi, meşhur San Marco Meydanı da inşa edildi.San Marco Meydanı’nın çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi’de, gondollarla alışveriş keyfi de sunuluyor.

Meşhur Venedik kanallarıyla süslenen ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi’nde gondolla keyif yapılabiliyor. Kapalı alanda sıralanan markalar ise, gökyüzü temalı özel tasarım tavan mimarisiyle ziyaretçilerine alışveriş keyfini sunuyor.Türkiye’de benzeri olmayan mimariyle alışveriş keyfini bir arada sunanViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi, İstanbul’da son dönemde hayata geçirilen yatırımlar arasında en dikkat çekici proje olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Lokasyonu ile de dikkat çeken ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi, Habibler-Topkapı tramvay hattının önünden geçmesiyle ulaşım olarak en kolay noktalardan birinde konumlanıyor. Venedik’e metro ile ulaşmak ise artık hayal değil. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na bağlanacak olan metro Venezia Mega Outlet’te durak alacak. 3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, ViaPort Venezia Outlet Alışveriş Merkezi ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyor

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • melek
  arenaparkin ordan servis varmi acaba saat kacta ordan kalkior bide tam olarak nerden
 • Mehmet emin i
  Açık otopark varmı hiç bir yerde bu bilgi yok bu ülkede benzin ve dizel arabadan fazla lpg li araba var neden açık otopark bilginiz yok dahası neden açık ot yok
 • Umut
  Sayın yetkililerin dikkatine Mescid otel gibi kullanıyorlar, sağlu sollu 2 şerli 3 erli adamlar uzanmış yatıyor üstelik horul horul saatlerdir uyuyorlar burda.. Burası otel mi mescid mi, güvenlikten arkadaşlar ya da buranın görevlileri niçin uyar mıyor bu insanları..uyarın Lütfen ilgilenin müdehale edin.. Yol geçer hanı gibi olmuş..hiç uygun bir durum değil... Ayrıca horultuları ciddi rahatsızlık veriyor..
 • 10154097393354809
  Viaport venezia da yer alan galaksy oyun parkı çok pahalı cevahir AVM de bir saati 15 kredi burda yarım saati 15 kredi ilgililere duyurulur.