Şikayet Yaz

Water Garden AVM

Ataşehir`de projelendirilen İstanbul`un en değerli yatırımlarından biri olacak olan Water Garden AVM 29 Temmuz`da muhteşem bir gösteri ile hizmet vermeye başlayacak. Açılış için son hazırlıkların büyük bir titizlikle yapıldığı projede şimdiden dünyaca ünlü ulusal ve uluslararası bir çok marka yerini ayırtmış durumda.

Ataşehir gibi konumu oldukça önemli olan bir ilçede hizmet verecek olan Dünyanın en büyük gastronomi ve eğlence merkezi WaterGarden İstanbul projesi hakkında detaylı bilgiler sayfamızda. Ataşehir’de “Başka” Bir Yaşam Kuruluyor: Dünya’da Bir İlk; “Water Garden AVMn” “Tadı Başka, Keyfi Başka, Ruhu Başka”

Ziylan Gayrimenkul, Türkiye’de sosyal yaşama yön verecek ve dünya çapında ‘ilk’leri barındıracak bir projeye imza atıyor. Water Garden AVM adıyla, Ataşehir’de, 29 Temmuz 2016 yılında açılacak olan proje, “tadı başka” sloganıyla, dünyada ilk, yenilikçi gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olacak.

Ziylan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan’ın basın toplantısıyla açıkladığı projeyle ilgili olarak; Temmuz 2016’da tamamlandığında sadece Anadolu yakasının değil, tüm İstanbul’un “kalbinin” attığı bir merkez olacağını, İstanbul halkının yanı sıra, yerli ve yabancı turistler için de, farklı lezzet ve eğlence seçenekleri sunacaklarını söyledi.

Türkiye’nin En Gelişmiş Gösteri Havuzu Günün ilk ışıklarıyla açılıp gece geç saatlere kadar kesintisiz hizmet verecek Water Garden AVM’de  5 bin metrekare alan üzerine kurulacak Avrupa’da bir yaşam merkezi içinde yer alan “en gelişmiş” gösteri havuzu yapılıyor. Bu özelliğiyle dünyada da bir ilk olacak WaterGarden’da su, müzik, ateş, lazer, ışık ve eşsiz koreografi eşliğinde etkileyici gösteriler ziyaretçilerle buluşacak. Bu özel havuz, WaterGarden’ın ismindeki suyu temsil ediyor.

15 bin metrekare Şehir Parkı Water Garden AVM’de ayrıca içinde “mini golf sahası”, “extreme park”, “çocuk oyun alanları” da bulunan, binlerce çeşit bitkinin ve ağaçların yer aldığı, 15 bin metrekarelik Şehir Parkı kuruluyor. Yemyeşil bir alan olarak konumlanan ve açık alanların yarısını kaplayacak olan park; bitki çeşitliliğiyle bölgenin oksijen deposu da olmaya aday. İçinde botanik bahçesi de olacak Şehir Parkı; Water Garden’ın en dikkat çekici bölümlerinden. Şehir Parkı WaterGarden’ın ismindeki yeşili temsil ediyor.

Gastronomi Merkezi “Yaşam ve gastronomi” merkezi olarak konumlanan Water Garden AVM’de Türkiye’nin farklı lezzetlerinin yer aldığı yeme içme mekanlarına ek olarak “Nostalji Sokağı” bölümü dikkat çekiyor. En az 50 yıllık geçmişi olan lezzetlerin yer alacağı bu sokakta, özlemini duyduğumuz Türkiye lezzetleri İstanbul Anadolu yakasında yeniden gün yüzüne çıkarken, bugün hala büyük bir keyifle tüketilen her bölgeden yiyecek ve içeceklerin yer aldığı dükkanlar da yer alacak. Organik ürünlerin bulunacağı ve haftanın yedi günü açık Organik Pazar da projenin dikkat çeken bölümlerinden.

Bunlara ek olarak Türkiye’nin ve dünyanın imza restoran ve şeflerinin mekanlarının da bulunacağı Water Garden AVM, yeme içme konusunda İstanbul’un lezzet hayatına iddialı bir giriş yapıyor. Eğlencenin Yeni Adresi: Ataşehir’de konumlanacak Water Garden AVM`de ayrıca 11 salonlu ‘sinema kompleksi’, yerli ve yabancı sanatçıların, grupların, orkestraların sahne alacağı 4000 kişilik etkinlik alanı, ‘tiyatro salonu’, “eğlence kulüpleri”, çocuklar ve yetişkinlere hizmet verecek ‘mutfak sanatları okulu’, “spor merkezi”, “çocuk oyun alanı” ve çocuk yuvası yer alıyor.

Favorilerime Ekle

Water Garden AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • 10154541245557332
    water garden on numara bir yer olmuş müthiş ataşehirede bu yakışır ulaşım rahat ataşehirde bugüne kadar yapılmış en iyi avm markalar nostajji sokakları su gösteri havuzu bayıldım
  • osm
    Ataşehir in bugüne kadarki en büyük ve guzel projesi olmuş hadi hayırlısı olsun