Şikayet Yaz

Yaylada AVM

İstanbul`un Maltepe ilçesinde inşa edilen Yaylada AVM eski ama tadına doyulmayan yerlerden bir alışveriş merkezi oalrak hizmet veren Yaylada AVM ziyaretçilerinin uğrak yeri olmasının sebeblerinden biriside sahile yakın olmasıdır. 
Ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterme sebeblerinden biriside ulaşımı rahat olmasıyla beraber bünyesinde restoran ve cafeleriyle sizlere eşsiz bir dinleme vakit geçirme mekanı olarak seçebileceğiniz bir mekan olarak hizmet vermektedir.1992 yılında Türkiye’nin ilk 3M Migros’uylu açılış yapmış olan Yaylada Alışveriş Merkezi, aynı zamanda sahilde bir ilke de imza atmıştır. 17.500 m² açık alanıyla uluslararası ve ulusal markalarımızla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hafta sonu Maltepe ilçesinin ve çevre halkının kendini rahat hissedebildiği için akın ettiği alışveriş merkezlerinden biri olarak ilgi görmeye devam ediyor. Hafta sonu veya hafta içi sahilde yürüyüş sonrası em dinlenip hemde yemek yiyebileceğiniz yada arkadaşlarınızla kahvenizi yudumlarken sohbetinizi rahatça edebileceğiniz ender mekanlardan birisi olarak gösterilmektedir. 

Yaylada AVM ihtiyacınız olabilecek markalarında içerinde bulunduğu bir alışveriş merkezi olarak hizmet verdiğinden aradığınızı bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerinin her geçen gün beğenisini kazanmaktadır.Yaylada Alışveriş Merkezi içinde 10. yılını dolduran Yayla Sanat Merkezi ise bu süre içinde yaklaşık 1 milyon insana hizmet vermiştir. Hafta sonu çocuk tiyatrolarının daimi varlığı açık havayla bütünleşen alanımızda gelecek nesillere verdiğimiz önemi de pekiştirmektedir.

Bünyesinde bulunan mağazalarıyla adındna birhayli söz ettiren Yaylada AVM lcw, mavi, koton, starbucks ve gönül kahvesi gibi mağazalarıyla her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaya devam etmektedir. Alışveriş yaparken ziyaretçilerinim en büyük sorunlarından biri olan otopark problemi yok denencek kadar az olmasıyla gelen ziyaretçilerinin Yaylada AVM ayrılırken memnun ayrılmanız için her daim sizlerden gelen istek ve önerilerinize önem vererek çalışmlarına devam etmektedir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder