Şikayet Yaz
Yeşilyurt AVM Samsun ilinin en hızlı gelişmekte olan ilçesi Atakum `da yer almaktadır. Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Samsun halkının en çok tercih ettiği avm `lerden biridir. Bulunduğu konum ve alışveriş merkezi içinde yer alan mağazalardan dolayı haftanın her günü yoğun ziyaret almaktadır. 

Yeşilyurt AVM özellikle sinema severler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Yeşilyurt AVM sinema salonlarını Cinemaximum markası yönetmektedir. Vizyondaki tüm filmleri Yeşilyurt `ta bulabilirsiniz. Toplam 7 salon ile hizmet veren Yeşilyurt Sinema Salonları son sistem ve teknoloji ile hizmet vermektedir. 

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Yeşilyurt Grup tarafından 2007 yılında açılmış bir alışveriş merkezidir. Toplam 25.000 m2 kapalı alan, 70 mağaza, 7 son teknoloji ile donatılmış sinema salonu ve bir süper marketten oluşmaktadır. Ayrıca Yeşilyurt AVM, alışveriş merkezine kendi araçları ile gelecekler için 750 araçlık otoparka sahiptir. 

Modadan teknolojiye, kitaptan kozmetiğe, her damak tadına özel yemeklerden eğlence alanlarına kadar Yeşilyurt AVM tüm ailece ziyaret edebileceğiniz ve uzun süre içinde vakit geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezidir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder