Şikayet Yaz

Zeyland AVM Afyon

Afyon Uşak yolu üzerinde bulunan Zeyland Avm Alışveriş merkezi ve dinlenme tesisi konseptlerini bir arada barındıran farklı bir noktada bulunmaktadır.Bünyesinde Dufy , Koton ,DeFacto , DS Damat gibi giyim mağazalarının yanı sıra Tekzen yapı marketini , Bim Perakende Gıda Hipermarketini barındırmaktadır.Kendi adını taşıyan Zeyland oyun ve oyuncak mağazasının yanında Elit oyuncak mağazasıyla genç ve çocuk müşterilerine de hizmet vermektedir.

23 Şubat 2008 tarihinde Afyonkarahisar`ın İlk ve Tek Alışveriş , Eğlence ve Yaşam merkezi, bünyesinde Afyon ve çevre illere hizmet veren yörenin ilk Ev ve Yapı marketi Tekzen, B.İ.M , 5 salonlu modern Zeyland Cinens sineması, Petrol Ofisi, Burger King, Fast-Food alanları ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak markalar ile birlikte kapılarını açmıştır.

400 araçlık otoparka sahip olan Zeyland AVM,  Türkiye’nin bir kanal gibi günlük ortalama 40000 araç geçen yolu üzerinde, Doğudan Batıya , özellikle yaz aylarında seyahat eden ve kış aylarında Türkiye’nin eşsiz Termal otellerinde dinlenmeye gelen milyonlarca kişinin uğrak bir noktasındadır.

Afyonkarahisar’ın ilk alışveriş ve eğlence merkezi olmasından dolayı öncelikli hedef kitle yöre halkıdır.Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Zeyland AVM , çeşitli organizasyonlarla toplum bilincini artırarak Afyonkarahisar’da adeta yaşamın moda ve kültür-eğlence rehberi olmaktadır.

Zeyland Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ikinci hedef kitlesi olan ve senenin 7 ayı boyunca seyahat eden tatilcilerin yemek,benzin,ev malzemeleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir.

 Zeyland Alışveriş ve Eğlence   Merkezinin değeri Afyonkarahisar’ın Turizm ve Termal yatırım teşvik bölgesi içinde bulunması ile mevcut ve yapılacak dev otellere yakınlığından dolayı oldukça önem kazanmıştır.

Zeyland avm projesi konumu ve konsepti itibariyle bir  alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde bir yaşam ve konaklama merkezi olarak hizmeti misyon edinmiştir.

Favorilerime Ekle

Zeyland AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Huseyin.tasgin
    Cep.telofon.