Şikayet Yaz

Zorlu Center Alışveriş Merkezi

İstanbul`un tam merkezinde Beşiktaş ile Levent arasında kalan Zincirlikuyu`da açılan Zorlu Center Alışveriş Merkezi toplam 105.000 m2 lik kullanım alanına sahiptir. Bunun 70.000 m2 180 mağazaya ayrılmış durumdadır. Geri kalan alanlar ise park, meydan ve açık alanlar olarak kullanılmaktadır.

Zorlu Center Alışveriş Merkezi Türkiye pazarına ilk kez girecek bir çok markanında adresi olmuştur. Bunlardan ilk dikkatleri çeken Zorlu Apple Mağazası` dır. Apple Türkiye` de ilk mağazasını Zorlu Center Alışveriş Merkezi içinde açmıştır. Yine Beymen 9.600 m2 lik dev mağazasını burada açarak büyük bir showroom deneyimi sunmaktadır. Bunların dışında bir birinden değerli ulusal ve uluslararası dev markalar Zorlu Center Alışveriş Merkezi`nde boy göstermeye devam etmektedir. 

Zorlu Center Alışveriş Merkezi sadece moda da ve teknolojide dünya markalarına kapılarını açmamış ayrıca dünya damak tadlarının sergilendiği restaurant ve kafelerde Türkiye` de ilk durak olarak Zorlu Center Alışveriş Merkezi`yi seçmişlerdir. Bunlar arasında en dikkat çeken markalar; Eataly, Jamie`s Italian, Tom`s Kitchen ve Morini gibi restoranlardır.

 

Sinema tutkunları için Zorlu Avm Sinema Cinemaximum ile yoluna devam eden Zorlu Center Alışveriş Merkezi 2`si VIP olmak üzere toplam 14 salon ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. 

Ayreıca Zorlu Alışveriş Merkezi` ne gelen ziyaretçiler Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nde de hoşça zaman geçirebilirler. 

 Zorlu Center AVM Kat Planları

 

  • Meydan Katı Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • Metro Katı Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • Köprü Katı Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • Boğaz Katı Mağaza Yerleşim Planı 

Favorilerime Ekle

Zorlu Center Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • byercet
    Bölgeye sonradan yapılmasına rağmen gerçekten diğerlerinden farkını kısa sürede göstermiş bir AVM\`dir. Zorlu Center AVM bence Beşiktaş - Mecidiyeköy - Levent bölgesinin en işlek ve mağazaları özenle seçilmiş en önemli alışveriş merkezidir.