Aydın Perihan AVM Sinema
Aydın Perihan AVM Sinema

Aydın Perihan AVM Sinema

 

 

 

 

 

Van Emek

Aydın Perihan AVM Van

 0(432) 215-7215

Ziyaretçilerine düzgün hizmetiyle kapılarını açan Aydın Perihan Avm içinde yer alan Emek SinemalarıEmek Sinema güvencesiyle hizmet vermektedir. Van ilimizinhalkına hitap eden sinema salonları toplamda Dolby Atmos ses sistemine sahip 4 salonuyla Van da yaşayan tüm vatandaşların beğenisine sunulmuştur.

Beklenen ihtiyacı sonuna kadar karşılayan sinema perdeleri, teknolojinin el verdiği yüksek ses sistemiyle donatılmış salonları, geniş ve rahat koltukları ile Aydın Perihan Alışveriş Merkezi Sinema Salonları bölge halkının ilgisini görmeye devam ediyor. Van Aydın Perihan Avm Emek Sinemaları, kendi tarzına uygun dizayn edilmiş salonları, salon içi ve ara dinlenme alanlarında ki renk ve görsel seçimleri ile tam anlamıyla adına yakışır bir emekle hizmetini sunuyor.

Sinema salonu, en güncel ve vizyon da ki hemen hemen tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmaya özen gösteren avm, genç nesilin bir araya geldiği bir buluşma noktası gibi. Toplam da + sinema salonuyla haftanın yedi (7) günü sinema seansı düzenleyen Aydın Perihan Avm Emek Sinemaları, sinema seanslarına en erken 10:00 ile başlatıp geç sinema seansı olarak da 21:30 seansı ile izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Daha önce hiç ziyaret etmemiş ve ilk kez ziyaret edecek ziyaretçiler açısından da oldukça kolay bir lokasyonda bulunan Aydın Perihan Avm Emek Sinemaları, Van’ın her ilçesinden ulaşıma elverişli bir avm olma özelliğine sahiptir. Sinema salonuna (432) 2157215 telefon numarası ile ulaşarak müşteri temsilcisi aracılığı ile varsa sorularınızı yöneltebilirsiniz. Veya şikayet ya da önerinizi de dinleyeceklerdir mutlaka. En güncel Aydın Perihan Avm sinema seansları, Aydın Perihan Avm sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini sitemizden edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait ulaşım ve iletişim bilgilerine de ayrıca Aydın Perihan Avm Emek Sinemaları Van özel sayfamızdan ulaşım ve iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Sinema salonu ulaşımınızı gerek kendi aracınız ile gerek toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ziyaret edip siz de beğendiğiniz bir filmi izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Van Emek

Aydın Perihan AVM Van

 0(432) 215-7215
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder