Balçova Kipa AVM Sinema
Balçova Kipa AVM Sinema

Balçova Kipa AVM Sinema

Kipa Extra Balçova Avm içinde yer alan Kipa Extra Cinemaximum Sinema Salonları tüm teknoloji olanakları ile donatılıp siz sinemaseverlere sunulmuştur. Sinema salonları tabi ki Avm içinde yer alıyor ve sizin gibi sinemasever konuklarını bekliyor. Kipa Extra AVM Cinemaximum 2012 yılından bu yana açıldığı gün itibariyle konuklarına sinema hizmetini büyük bir müşteri mutluluğuyla veriyor . Sinema perdelerinde ki elegan kalitesi, ses ve görüntü sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle sinemaseverlere tam anlamıyla güzel bir sinema deneyimi yaşatıyor. Ve yayınladığı her bir filmle ev sahibi olarak kusursuz misafirperverlik göstermeye gayret ediyor.

Sizlere film izlemeyi sonsuz bir keyfe dönüştürmeye çalışan Balçova Kipa Avm Cinemaximum Sinema Salonları, ekibi, iç mimarisi, konforuyla kusursuz olmaya çalışan salonları, rahat edebileceğiniz ara dinlenme alanlarındaki  kafeteryası ile sizlerin beğenisini kazanmaya çalışıyor.

Balçovalılar için etkili sinema deneyimi Cinemaximumla Kipa Extra Avm’de. 2D ve 3D özelliğini deneyimlediğiniz de filmin içerisine dahil oluşunuzdan bile çok etkileneceksiniz.  Balçova Kipa AVM Sinema vizyondakiler ve Balçova Kipa AVM Sinema Seansları hakkında ki etraflıca ve sürekli aktif olarak güncellenen bilgilere Balçova Kipa Alışveriş Merkezi Cinemaximum Sinema Salonu özel sayfamızdan şimdi olduğu gibi, her an ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırlanan bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabileceğiniz gibi, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere de ulaşıp etkileşime geçebilirsiniz. Kipa Balçova Cinemaximum sinema seansları haftanın yedi (7) günü hizmet veriyor. Ve şimdilik en erken 11:00 `de başlayıp geç seans saati olarak da 23:30 seansını izlemek için sizlere sunuyor.

Kipa Extra Cinemaximum sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemleriniz için Balçova Kipa Cinemaxium müşteri iletişim hattı olan (0232) 278 87 87numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Kipa Alışveriş Merkezi Cinemaximum sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde bilgi alabileceğinizi de ayrıca söylemeden geçmeyelim.

İletişim Bilgileri

İzmir Cinemaximum (Kipa Extra Balçova)

 Mithatpaşa Cad. No:1462 Kipa AVM Balçova/İzmir
 0(232) 278-8787
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder