Beylicium AVM Sinema
Beylicium AVM Sinema

Beylicium Sinema

Beylicium AVM sinema salonları Favori sinemaları işletmeleri tarafından yönetilen toplam 7 salondan oluşan ve özellikle Beylikdüzü halkı tarafından yoğun ilgi gören bir sinema salonudur.  Beylicium AVM sinema salonu vizyondaki filmleri 7 farklı salonda sinemaseverlere sunmaktadır. Normal sinema keyfi yanı sıra ziyaretçilerine 3D sinema keyfide sunan sinema salonu, bilet konusunda öğrenci ve tam bilet uygulaması ile sinema keyfini herkese sınırsız yaşatmanın hedefinde. Beylicium avm sinema biletleri öğrencilere daha uygun rakamlarla sunulmaktadır.

Beylicium AVM içinde yer alan sinema salonu özellikle alışveriş merkezi ziyaretçileri ve Beylikdüzü halkı tarafından yoğun ilgi görmektedir. Salon şık tasarımı, geniş perdeleri, rahat ve konforlu sinema koltukları ve yüksek kalitede ses sitemleri ile sinemaseverlerin sinema salonundan beklentilerini rahatlıkla karşılayabilen bir mekândır.

Ulaşım konusunda da Beylicium sinema salonuna ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Salona ulaşım konusunda detaylı bilgilere Beylicium Avm ulaşım sayfamızdan edinebilirsiniz. Salonun adresi Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. Kat:4 No:9 Beylicium AVM Beylikdüzü / İstanbul ‘dur.

Sayfamızdan bu salona ait sinema seanslarına, hangi salonda hangi filmin döndüğüne, sinema bilet fiyatlarına ve salon hakkında ki son gelişmelere ulaşabilirsiniz. Beylicium sinema seansları konusunda en detaylı ve en güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Beylicium AVM sinema salonu ulaşım bilgileri 

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. Kat:4 No:9 Beylicium AVM Beylikdüzü / İstanbul ‘dur. Sinema salonu iletişim hattı (212) 873 62 62 `dır. Bu numaradan sinemada gösterimde olan film seanslarına, bilet fiyatlarına, bilet alma işlemlerine ulaşabilirsiniz.Ayrıva Beylicium AVM içinde yer alan salona ulaşım konusunda detaylı bilgilere Beylicium Avm ulaşım sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)