Setem Akademi
Setem Akademi

Meslek Birliğimiz SETEM geride bıraktığı zaman süresinde sinema alanında pek çok yeniliğe ve ilke imza atmış bulunuyor.  10. Yılımıza vardığımız şu günlerde bir de AKADEMİ kurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Meslek Birliğimiz, bu güne kadar yönetmen ve senarist arkadaşlarımıza  her zaman destek olacak  girişimlerde bulundu.  10 Yılımızda; SETEM-AKADEMİ’ yi hayata geçirerek, EKİP başlıklı projeyle gereksinim duyulan nitelikli ara elemanları yetiştirecek. Projemize inanan İSTKA (İstanbul Kalkınma Ajansı) Gençlerin İstihdam edilmesi projemize  katkı sağlıyor.

Bu amaçla oluşturulan eğitim merkezimizde  80 gencimiz ücretsiz eğitim görecekler. Öncelikle ortak derslerle sinema hakkında genel bir bilgi edinecek sonra da 20 şer kişilik 4 gruba ayrılarak, Yönetmen Asistanlığı, Görüntü Yönetmeni Asistanlığı, Işık Şefi Asistanlığı, Sanat Yönetmeni Asistanlığı ana başlıklı eğitimlere tabi olacaklar.

Sertifikalarını alacak olan arkadaşlarımız, web portalımız yardımıyla sinema ve dizi filmlerindeki eleman ihtiyacı bilgilerine erişebilecek ve iş edinebilecekler.

Semih Kaplanoğlu, Duygu Sağıroğlu, Hüseyin Karabey, Selma Köksal, Uğur İçbak, Annie G. Pertan Selim Evci Ahmet Çadırcı  gibi alanında usta isimlerin ders vereceği SETEM-AKADEMİ nin EKİP Proje Yürütme Kurulunda; Mehmet Güleryüz, Oğuz Makal, Hüseyin Karabey ve Feza Sınar yer alıyor.

Proje  Ekibimiz Proje Koordinatörü Feza Sınar, Mali İşler Sorumlusu Murat Günay, Proje Asistanı Levent Bıyıklıoğlu, Proje Sekreteri Nazım Özdemir’ den oluşuyor.

İletişim Bilgileri
Cumhuriyet Mah. Kazım Orbay Cad. No:3B Bomonti, Şişli, İSTANBULTel: 0212 246 53 80 - 82
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder