Buyaka AVM Sinema
Buyaka AVM Sinema

Buyaka AVM Sinema Cinemapink

Sinemaseverler için keyifli bir sinema salonundan öte bir tutku olan "Buyaka AVM Sinema" büyük ama bir o kadar da modern ve konforlu son teknoloji ile donatılmış salonları, keyifli vakit geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları, tadı doyumsuz popcorn ve içeceklerin yer aldığı kafeteryaları ile kalitesi ile adından söz ettiren bir sinema salonudur.

Perde seçiminde özel gümüş perdeler kullanan Buyaka sinema, ses sisteminde de Dolby `in en son teknoloji ile ürettiği ses sistemlerini kullanmaktadır. Buyaka sinema salonu koltuk keyfini maksimum yaşayabileceğiniz bir salondur. Buyaka Sinema pink, sinema koltuklarında 145 cm koltuk aralıkları ile rahat ve konforlu film izleme fırsatı sunmaktadır ve ayrıca koltukların tamamı deri kumaştan yapılmıştır. Ayrıca salonda film seyrederken  çift kişilik koltuk tercihinde de bulunabilirsiniz.

Buyaka Avm Sinema salonu mimari özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle iç mimari dizaynında tercih ettiği ahşap ve modern dekorasyonu ile  sinemaseverlere muhteşem bir atmosfer yaşatmaktadır.Buyaka AVM `de 6 salon bulunmaktadır ve salonların tamamı 3D özelliğine sahiptir.

Buyaka Avm Sinema seansları şu anlık en son 21:45 seansı ile kapanmaktadır. Bu solonun tüm vizyonda ki filmlerine ve seanslarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buyaka sinema biletleri konusunda en doğru ve güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine yine sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu salon hakkında tüm detaylı bilgilere, sinema bilet fiyatları ve kampanyalarına, salonun duyuru ve haberlerine her zaman sitemizden ulaşabilirsiniz. Avm.Gen.Tr olarak Buyaka AVM Sinema Salonları`nı keyifli bir sinema deneyimi için özellikle tavisye ederiz. Bunun için bir çok nedenimiz var. Bu nedenlerin başında ise modern dizayn, muhteşem ses ve görüntü sistemleri ve ulaşımı kolay bir lokasyonda olması gelmektedir. 

İletişim Bilgileri

Buyaka AVM Sinema Salonları İletişim

Buyaka AVM içinde yer almaktadır. Buyaka Alışveriş Merkezi `ne en kolay yoldan iletişim yollları için iletişim sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alışveriş merkezine Buyaka ücretsiz müşteri servisleri ile de gelebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saatleri ve güzergahlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Gönder