E&E Mobile Accessories
E&E Mobile Accessories

CanPark Alışveriş Merkezi içinde bulunan E&E Mobile Accessories mağazası hakkında tüm bilgiler ve mağazanın ürünleri sayfamızda. CanPark E&E Mobile Accessoriesmağazası iletişim bilgileri, alışveriş merkezi içinde ki konumu ve kampanyaları konusunda en güncel bilgiler ve ürünler avm.gen.tr `ye özel fırsatlarla sizlere sunulmaktadır. CanPark `da yer alan E&E Mobile Accessoriesve diğer mağazalar konusunda tüm güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Alışveriş merkezi içinde yer alan bir mağazadan beklentiniz ne ise E&E Mobile AccessoriesMağazasına sayfamız üzerinden ulaşarak beklentilerinizi karşılayacak tüm ürünlerine, hizmetlerine ve sitemize özel kampanya ve indirimlerine ulaşabilirsiniz. Markanın alışveriş merkezlerinde olan tüm mağazalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu markanın dışında diğer tüm mağazalara, restaurant ve sinema salonu hakkında detaylı bilgilere, iletişim bilgilerine ve hizmetlerine sitemizden edinebilirsiniz. Eğer mağaza sorumlusu ya da yetkilisi iseniz mağaza bilgilerinin geliştirilmesini sağlayabilir, kurumsal üyelik oluşturarak sayfayı ve ürünleri düzenleyebilir ve yeni ürün girişi yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
E&E Mobile AccessoriesCanPark AVM Zemin Kat kısmında bulunmaktadır
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • G.d
    Kırılmaz ekrana 75 TL verdim ertesi gün kalktı. Tekrar yaptılar ücretsiz yine aynısı oldu. Gitmekten bıktım artık okadar paraya çöp almışım resmen.
  • Çağla ılgaz
    E&E mobil aksesuar dükkanı 35 tl dediği kılıf için kartımdan 40 tl çekmiş. Sormaya gittiğimde (ki asıl derdim 5tl değil salak yerine konmak) biz asla böyle bir şey demeyiz siz yanlış anlamışsınız bizim hep sattığımız ürün fiyatını mı bilmeyeceğiz tarzında konuşmalar yaşandı. Tercih etmeyin, tavsiye etmeyin.