Carousel AVM Sinema
Carousel AVM Sinema

Carousel Sinema Cinema Pink

Bakırköy Carousel CinemaPink de Türkiye`nin seçkin birçok markası gibi, sinema anlamında en kusursuz deneyimi siz sinemaseverler adına Carousel Avm de CinemaPink ile heyecanınızı arttırıyor.

Siz misafirlerine her anlamda konforu sunarken, keyifli ve kaliteliyi sonuna kadar hissedeceğiniz bir sinema deneyimi sağlayan Carousel sinema, 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Bakırköy`de film izleme tercihinizi eğlenceli bir zaman dilimine döndürüyor.

Carousel sinema salonları teknolojisiyle sizlere sadece film izlemeyi değil, izlediğiniz her filmle aynı lokasyondaki diğer sinema salonlarından kalitesiyle ayırt edilmeyi hedefliyor.

10 salondan oluşan Bakırköy Carousel CinemaPink salonları geniş ve flexi koltuklarıyla size ultra konfor sağlarken, modern salon mimarisinden de sizleri mahrum bırakmıyor. Tamamen son teknoloji ile donatılan sinema salonları, ultra kalitede ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle, siz sinema tutkunlarından tam not almayı başarıyor. Çünkü asıl amaç; %100 müşteri memnuniyeti!

Carousel sinema salonu gerçekten iç mimarisi ile kendine hayran bırakan bir sinema salonu. Tüm iç dizaynında kendine has ve doğal ağaç tonlarını kullanan salon rahatlığı ve ferah ortam konseptini tüm misafirlerine daha sinema bölümüne adım attığınız ilk andan itibaren yaşatıyor.

Carousel AVM Sinema vizyondakiler ve Carousel AVM Sinema Seansları hakkında en detaylı ve güncel bilgilere Bakırköy Carousel Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız sayfamızdan salonun film saatlerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Carousel CinemaPink sinema seansları haftanın yedi (7) günü, en erken 11:00 `de başlayıp, en geç seans saati olarak da 23:30 seansı olduğunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca Bakırköy Carousel sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmeniz için (0212) 583 06 06 numaralı telefonu aramanız yeterli. Carousel sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatlerinin biraz dışında, (10:00 – 21:00) içinde aranıp irtibata geçilebilir.

 

İletişim Bilgileri

Carousel AVM Sinema salonu

Carousel Alışveriş Merkezi içinde Kat 2 `de yer almaktadır. Carousel Alışveriş Merkezi CinemaPink iletişim numaraları (212) 583 06 06 ve 570 03 07 `dir.

Carousel AVM ulaşım konusunda en detaylı ve güncel bilgiye ulaşım sayfamızdan ulaşabilir, dilerseniz ücretsiz müşteri servisleri ile alışveriş merkezine zahmetsiz ulaşabilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)