Cepa Sinema
Cepa Sinema

Cepa AVM Sinema Seansları

Ankara Söğütözün de Cepa AVM Cinemaximum Sinemaları üst düzey dijital teknolojiyi ve ultra konforu siz sinemaseverlere sunmaktan gurur duyuyor. Salona ulaşırken yürüyeceğiniz koridorlarında karşılaşabileceğiniz tüm markaları ziyaret edip alışveriş yapabilmenin yanı sıra, bu ziyareti sinema keyfiyle sonlandırmak adeta paha biçilemez bir lüks oluyor. Sinema salonu alanındaki ara yolları ve gerek salon için gerekse salon dışındaki yüksek tavanları ile tüm konuklarının ferah bir ortamda nefes almasını sağlıyor. Söğütözün de bulunan Cepa AVM sinema iş birlikteliğini Cinemaximum Sinemaları ile unutulmaz kılıyor.Sizi enfes bir sinema keyfiyle baş başa bırakan bu deneyimli marka, kalitesini modern mimarisiyle harmanlayıp, rahat koltuklarıyla süslüyor. Salon içinde ve dışında tercih ettiği dizaynı, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizi alışveriş merkezi ziyaretinizden sonra sinema katına davet ediyor.Konuklarının büyük ilgisini gören sinema, bölge halkının ilgisi kadar bölgenin de dışına çıkıp, Söğütözü bölgesinin çevre ilçelerinden de ziyaretçi akınına uğruyor. Ankara Cepa Avm Cinemaximum Sinema Salonları, Cinemaximum güvencesiyle Cepa Avm ‘yi dolup taşırıyor.

 

Cepa AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde siz sinemasever okurlarımız için yer veriyoruz. Aynı zamanda Ankara Cepa Avm cinemaximum sinema seansları, sinema saatleri ve engüncel haline kavuşturmak için güncellediğimiz haberleri, vizyon film bilgilerini ve film seanslarını okuyup araştırabilirsiniz. Salonlarında ki ve vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye sitemiz üzerinden ulaşabilme lüksüne sahipsiniz.

Cepa Avm cinemaximum sinema bilet bilgileri ile isterseniz bilet alma ve bilet işlemleri, ön rezervasyon yapmak için Cepa Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için de sitemizden yararlanabilirsiniz. En taze haberlerle güncellediğimiz sitemiz herkes tarafından bu bilgilere ulaşılabilir ve haberdar olabilir.

Cepa Alışveriş Merkezi Cinemaximum, sizler için hazırlanan salonları dünya standartlarıyla bire bir uyumlu olup, son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojileriyle hazırlanmıştır. Alışveriş merkezinin içerisinde sinema katında yer alan Ankara Cepa Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası (312) 2196444 `dir. Sinema biletlerine dair bilgi alabilirken, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını arayıp bilginizi gözden geçirebilirsiniz. Sinema salonuna toplu taşıma araçları ile ulaşabilmenin dışında tabi ki isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahat ve kolay olacaktır. Alışverişinizin keyfini çıkartırken küçük bir sinema molası vermeyi unutmayın. Tavsiyemizdir…

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Cepa)

 Eskişehir Yolu 7.Km Cepa AVM Söğütözü/Ankara
 0(312) 219-6444
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)