Çiğli Kipa AVM Sinema
Çiğli Kipa AVM Sinema

Çiğli Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Çiğli Cinecity Kipa

 Yeni Havaalanı Yolu No:40 Kipa Alışveriş Merkezi Çiğli/İzmir

 0(232) 386-5888

İzmir Çiğli Kipa AVM içinde yer alan Cinecity Sinema Salonları yaklaşık 2.500 m2 alan içerisinde 15 adet salondan oluşmaktadır. Ve bu salonların her biri oldukça büyük havadar salonlardır. Sinema salonunun işletmeciliği Cinecity Sinema Salonları tarafından yürütülmektedir. Çiğli Kipa AVM sinema salonları en klas renklerin muhteşem uyumu ile dizayn edilmiş salonları, ferah ve teknolojik alt yapısı ile bütün gözleri üzerine çeken bir sinema salonu olma özelliğine sahiptir. Salonun kendine has birçok özelliği var. Bu özelliklerin içerisinde en önemlisi ise, fiyat politikasının her daim makul oranlarda olması. Fahiş olmayan rakamlarla vizyon da ki filmleri siz sinemaseverlere sunuyor olması markanın sunduğu önemli bir jest olarak düşünülebilir. İzmir Çiğli bölgesinin en büyük ve popüler sinema salonuna sahip olan Çiğli Kipa Cinecity, vizyondaki filmleri uygun fiyata izleme imkanıyla herkesin gözdesi. Ve eğer henüz ziyaret edip bir film izlemediyseniz, ilk izleyişinizden sonra sizin de tek favoriniz olacağına şüpheniz olmasın.

Ultra geniş ve rahat koltuklar, renklerin yoğun kullanıldığı modern salon içi mimarisi, en son teknoloji ile donatılmış ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunan perdeleri, bilet fiyatlarında uyguladığı uygun fiyat politikası ile sinema salonu sinemaseverlerden en çok puanı almayı başarıyor.

Çiğli Kipa AVM Sinema Salonu, çevrede ki bölge halkının çok sıklıkla tercih ettiği bir sinema salonudur. Ayrıca bu salon bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonu özelliğine sahip olması nedeniyle sinema seanslarındaki seçimlerinizde hiç zorlanmayacaksınız.

Sizin için hazırladığımız bu web sitemizden Kipa Cinecity sinema seansları ve vizyon da ki filmlere ulaşabilirsiniz. Çiğli ’nin gözdesi  Kipa Cinecity Sinemaları`na özel hazırladığımız sinema sayfamızdan film seanslara dair tüm bilgilere, vizyonda ki filmlere ve bir çok yönlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çiğli Kipa AVM sinema saatleri, bilet fiyatları, bilet rezervasyon ve vizyondaki filmler ile ilgili bilgi için (0232) 386 58 88 numaralı Çiğli Kipa sinema iletişim hattından faydalanabilirsiniz. Bu nadide sinema salonları, alışveriş merkezi yer almaktadır. Alışveriş merkezi ve sinema salonuna sağlıklı ulaşım için Çiğli Kipa ücretsiz müşteri servisi hizmetini kullanabileceğiniz gibi kendi aracınız ya da toplu taşıma araçlarından da faydalanıp rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Çiğli Cinecity KipaAdres : Yeni Havaalanı Yolu No:40 Kipa Alışveriş Merkezi Çiğli/İzmirTel : 0(232) 386-5888
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder