Demirören İstiklal AVM Sinema
Demirören İstiklal AVM Sinema

Demirören AVM Sinema

İstanbul’ungöbeği dediğimiz merkez noktası olan, tarihine ve sürekli yaşayan kalbi olarak gördüğümüz Taksim’de hizmet veren Demirören İstiklal Avm sinema anlayışını CinemaPink ile perçinliyor. Ulaşım konusunda da oldukça kolay ve rahat ulaşılabilir bir konumdadır. İster kendi aracınız ile olsun, ister toplu taşım araçları içerisinde hemen hemen hepsini kullanarak hızlıca ulaşabilirisiniz.

Sinemaseverler için keyifli bir sinema salonu olan Taksim de ki "Demirören İstiklal AVM CinemaPink" büyüklüğü ve şıklığı ile herkesi mest ediyor. Lüks kavramının hakkıyla tepeden tırnağa donatılmış salonları, keyifli vakit geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları, kendine hayran bırakan ve ayak bastığınız her noktasıyla sizi kendine bağlayıp vazgeçirmeyi sağlıyor. Tadına doyamayacağınız ve popcorn deyip geçemeyeceğiniz  patlamış mısırıyla, ve içeceklerin yer aldığı kafeteryasının kalitesi ile adından söz ettiren bir sinema salonudur.

Demirören İstiklal CinemaPink sinema, ses sisteminde de Dolby Digital`in en son teknoloji ile ürettiği ses sistemlerini kullanmaktadır. CinemaPink sinema salonu koltuk keyfini maksimum yaşayabileceğiniz über rahatlığa sahip salonlarında yerinizden kalmak bile istemeyeceksiniz. Taksim Demirören İstiklal CinemaPink, sinema koltukları ile rahat ve konforlu film izleme fırsatı sunuyor olduğundan kesinlikle şüphe etmeyin ve bize güvenin. Ayrıca salonda film seyrederken çift kişilik koltuk tercihinde de bulunabilir ve rahatlığınıza ikiye katlayabilirsiniz.

Taksim Demirören CinemaPink Sinema salonu mimari özellikleri ile de ön plana çıkarken sizin gibi sinemaseverlere muhteşem bir atmosfer yaşatıyor. Ve bunu sinema içerisine girip koltuklarınıza yerleştiğinizde çok daha iyi anlayacaksınız Demirören İstiklal CinemaPink `de 6 salon bulunmaktadır ve salonların tamamı 2D ve 3D özelliğine sahip salonlardır.

Taksim Demirören İstiklal Avm Sinema seansları en erken 11:00 açılıyor ve en son 24:30 seansı ile kapanıyor. Bu salonun tüm vizyonda ki filmlerine ve seanslarına bizim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Demirören İstiklal sinema biletleri konusunda doğru ve güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine yine sinema sayfamızdan ulaşıp inceleyebilirsiniz. 

 

Bu salon hakkında tüm detaylı bilgilere, sinema bilet fiyatları ve kampanyalarına, salonun duyuru ve haberlerine her zaman sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizden tüm bilgilere erişmek ve Demirören İstiklal AVM Sinema Salonları`nı keyifli bir sinema deneyimi için sizlere tavsiye ederiz. Ve bunun doğru bir tavsiye olduğunu ilk deneyiminizden sonra farkedeceksiniz.

İletişim Bilgileri

Demirören İstiklal AVM Sinema

Taksim Demirören Cinema Pink adıyla İstiklal Caddesi Demirören AVM içinde yer almaktadır. Sienam salonunun iletişin numarası 0(212) 249-3692 `dir. Salon İstiklal Caddesi üzerinde yer alamkatdır. Taksim meydan ve Tünel`den tranway ile AVM önüne direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Gerek keni aracınız ile gerekse toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Demirören İstiklal AVM `ye. Ulaşım konusundadetaylı bilgi aşağıda yer alan linkli ulaşım sayfamızda mevcuttur. 

Taksim Demirören AVM Sinema Ulaşım

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)