Egepark Mavişehir AVM Sinema
Egepark Mavişehir AVM Sinema

Egepark Mavişehir AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Cinemaximum (Ege Park Mavişehir)

 Ege Park AVM 1040 Sok. 104/225 Karşıyaka/İzmir

 0(232) 324-4264

Büyüleyici sinema deneyimini tatmak için Ege Park Mavişehir AVM Sinema `da bütün misafirlerini bekliyor. Cinemaximum salonları dikkat çeken etkileyici mimari tasarımı ve modernizm ile konforu bir araya getirdiği geniş sinema salonları Egepark Mavişehir AVM Sinema`da yer almaktadır. Ve İzmir Ege Park Mavişehir AVM sinema seansları çok geç saatlere kadar devam etmektedir. 00.00 seansında dahi vizyonun en beklenen ve en sevilen bir filmini bulmanız mümkün. İzmir’in diğer Cinemaximum güvencesiyle hizmetine sunulan sinema salonları gibi, Mavişehir Avm Cinemaximum da büyük ve en son teknolojiyle donanımlandırılmış 6 adet sinema salonu ile Ege Park Mavişehir AVM `de sizleri bekliyor.

Cinemaximum  6 salonu ile elit sinema salonlarının başında geliyor ve vizyonda ki tüm filmleri  tüm şehirlerle aynı anda salonlarına yansıtıyor. Bu sebeple, Mavişehir Cinemaximum Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda büyük alternatifler sunarak sizi kararsızlığa teşvik ediyor. Bizde kararsızlığınız ile ilgili size bir nebze yardımcı olmak için Ege Park Mavişehir AVM Sinema Salonu filmlerine ve Ege Park Mavişehir AVM film seanslarını hepinize buradan ulaştırıyoruz.

Sinema salonuna arayacak ulaşmak için (0232) 324 42 64 telefon numarasını arayabilir, sinema bilet fiyatları, sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca öğrenci ve öğretmenler için uygulanan indirimden faydalanabilirsiniz.

İzmir’in en güzel konumlandırılmış alanlarından biri olan Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezi  Cinemaximum Sinema Salonu`na ulaşım için detaylı bilgileri sizinle ‘’Ege Park Mavişehir AVM ulaşım’’ sayfamızdan paylaştığımızı bilmenizi isteriz. Sizin için çok faydalı olacağına asla şüphemiz yok. Sizin de olmasın sevgili sinemaseverler. Sizde rahat ve keyif dolu bir sinema deneyimi yaşamak için bu salonları tercih edebilirsiniz. Hatta ücretsiz müşteri servislerinden faydalanabilir ve bu hakkı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ege Park Mavişehir AVM ücretsiz müşteri servisleri sayfamızdan alışveriş merkezine en kolay yoldan ulaşabilmeniz için saat ve güzergahlarına bakıp kendinizi buna göre koordine edebilirsiniz. Ve son olarak sevgili sinemaseverler, bu güzide salona ait ara dinleme yerlerinde film arasını zevkle hiç sıkılmadan geçirebilir, kafeteryasından PopCorn ve içecek keyfini siz de doyasıya çıkartabilirisiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Cinemaximum (Ege Park Mavişehir)
 Ege Park AVM 1040 Sok. 104/225 Karşıyaka/İzmir
 0(232) 324-4264
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder