Folkart Towers AVM Sinema
Folkart Towers AVM Sinema

Folkart Towers AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Folkart Cinema Pink

 Adalet mah. Manas Bulvarı. No: 47 Bayraklı/İzmir

 0(232) 502-2210

İzmir Folkart CinemaPink de İzmir’in, sinema anlamında en kusursuz deneyimi siz sinemaseverler adına Folkart CinemaPink ile siz sinema izleyicisine heyecanla sunuyor.

Misafirlerine her şeyiyle konforu sunarken, keyfinizin her zerresinin sonuna kadar dahil olduğu ve kaliteliyi sonuna kadar hissettirmeyi hedeflediği sinema deneyimiyle Folkart sinema, 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle İzmir`de film izleme tercihinizi adeta lüksle dolu bir zaman dilimine taşıyor.

Folkart CinemaPink sinema salonları teknolojisiyle sizlere film izlemeyi şölen haline getiriyor. Ve bu şölen ile birlikte kendinizi izlediğiniz filmin baş kahramanı hissine kapılacak kadar gerçek bir an yaşatıyor. İzlediğiniz her filmle aynı lokasyondaki diğer rakip sinema salonlarından kalitesiyle ayırt edeceğinizi garanti ediyor.

5 salonuyla İzmir Folkart CinemaPink salonlarının geniş ve oldukça rahat koltuklarıyla size sınırsız konfor sağlarken, modern salon içi mimarisinden de sizleri mahrum bırakmıyor. Her şeyiyle son teknoloji ile donatılan sinema salonları, ultra kalitede ses sistemleri sayesinde ve maksimum görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle, siz sinema tutkunlarından alkış almayı başarıyor. Asıl amacı  %100 müşteri memnuniyeti olan Folkart CinemaPink sinema keyfiniz için tüm olanakları önünüze seriyor.

İzmir Folkart AVM Sinema vizyondakiler ve İzmir Folkart AVM Sinema Seansları ile ilgili daha detaylı ve güncel bilgilere İzmir Folkart Alışveriş Merkezi CinemaPink Sinema Salonu için sizlere hazırladığımız özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu sayfamızda salonun, en güncel vizyon filmlerine,  film saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine de  rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Folkart CinemaPink sinema seansları haftanın yedi (7) günü sizleri ağırlıyor. En erken 11:00 `de başlayan seanlarını, en geç seans olarak da  şimdilik 21:30’ da sonlandırıyor.

Daha kapsamlı bilgi sahibi olmak içinse, Folkart CinemaPink sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerini bir telefonla gerçekleştirebilmeniz için (0232) 5022210 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. İzmir Folkart sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde aranıp irtibata geçilebilir. Hepinize şimdiden heyecanı bol güzel saatler ve iyi eğlenceler.

İletişim Bilgileri
İzmir Folkart Cinema Pink
 Adalet mah. Manas Bulvarı. No: 47 Bayraklı/İzmir
 0(232) 502-2210
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder