Forum Ankara Sinema
Forum Ankara Sinema

Forum Ankara AVM Sinema Seansları

Ovacık Etlik bölgesinin yoğunlukla ziyaret ettiği Ankara Forum AVM içerisinde bulundurduğu Forum Avm CinemaPink Sinema Salonlarıyla tüm halkın ilgisini görmektedir. 9 salonu ile ve düzenli sinema seanslarıyla sıkça ziyaret edilen Forum Ankara CinemaPink haftasonlarınızı sinema ile neşelendirebileceğiniz güzel bir etkinlik olma özelliğindedir.

 

Ankara Forum AVM sinema salonları vizyon da ki en güncel filmleri ziyaretçilerine izletme şansını sunuyor. Vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor olması ise tüm sinemaseverlerin rağbet etmesini kuvvetlendiriyor. Rahat ve konforu bir arada sunan salon mimarisiyle ile hizmet veren sinema CinemaPink markasıyla misafirlerini sinema perdesi önünde ağırlıyor.

Ankara Forum Avm sinema Ovacık, Etlik ve Ankara da bulunan diğer ilçe halkı tarafından sıklıkla tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi kapanış saati 22.00 dir. Film bitimiyle Avm çıkış saatinin dışında olsanız dahi salondan kolayca ayrılabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda seanslarını arttırmak isteyen sinema salonu, daha geç saatler için de düzenleme yapıp geç seans uygulaması yapacaktır. Bu salonda isterseniz çift kişilik koltuk tercihinizle keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ya da bir yakınınızla paylaşabilirsiniz. Tüm koltuklar geniş ve rahat en son sistem sinema koltukları olması zaten keyfinizi ikiye katlayacağınızı da garanti ediyor. Sinema perdelerinde seçmiş olduğu kalite, en iyi ses sitemleri, en yeni görüntü sistemleri ile üretilmiş, dünyanın her yerinde en saygın sinema salonlarının kullandığı teknolojisi sistemiyle siz misafirlerini karşılıyor.

Ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları Dolby Digital performansıyla karşınıza çıkarken, yine eşsiz sinema perdeleri karşısında duyduğunuz her sesi ve görüntüyü gerçek sanacaksınız.Etlik halkının yoğun ilgisi ve beğenisini kazanmış olmasını bu yüzden hiç şaşkınlıkla karşılamıyoruz. Ankara Forum Avm CinemaPink, özenle hazırlanmış sinema salonu iç mimarisiyle, ara dinlenme alanlarında ki dizaynı ile vazgeçilmez bir şıklığa sahiptir.

Sitemizde Ankara Forum AVM CinemaPink Sinema Salonları`na ilişkin en güncel film bilgilerine, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabileceğiniz gibi, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemiz üzerinden araştırabilirsiniz.

Ankara Forum alışveriş merkezi içinde 1. Katta yer alıyor ve salona (0312) 578 00 22 numaralı telefondan iletişime geçilebiliyor. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri aracılığı ile tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve varsa bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve arzu ederseniz ulaşım bilgisi alabilirsiniz veya sitemiz içerisinden sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinin de dahil olduğu her şeyi bulabilirsiniz.

Son olarak belirtmeliyiz ki, Forum Ankara Avm ‘ye kendi aracınızla gidebilir veya toplu taşıma araçlarıyla bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Forum Avm CinemaPinke ücretsiz müşteri servisi ile de ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlarını da yine sitemizden elde edebilir ve faydalanmak isteyen yakınlarınıza da bilginizi aktarabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Forum Cinema Pink

 Yozgat Yolu Bulvarı Forum AVM No:99 Ovacık Etlik/Ankara
 0(312) 578-0022
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder