Forum Bornova AVM Sinema
Forum Bornova AVM Sinema

Forum Bornova AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Cinemaximum (Forum Bornova)

 Forum Bornova AVM Kazım Dirik Mah. 372 Sok. F Blok Bornova/İzmir

 0(232) 373-0350

Forum Bornova Avm içerisinde yer alan Forum Bornova Avm Cinemaximum Sinemaları toplam 8 salondan oluşuyor. Ve her teknik özelliği ile kusursuz bir sinema salonu olduğu sizlere film bitiminde ispatlıyor. Forum Bornova Sinema salonu 8 farklı salonuyla vizyonda ki filmleri sinemaseverlerle buluşturup adeta kendine hayran bıraktırmaya söz vermiş gibi, film bittiğinde ‘’Forum Bornova Cinemaximum farkı!’’ dedirtiyor. İzmir Bornova’da yer alan Forum Bornova AVM Sinema en erken seansı 11:00 de açıyor ve en geç 23:45 sinema seansı ile gününü tamamlayıp izleyicisini bir hayli memnun ediyor.

Bornova çevre halkının oldukça ilgi gösterdiği bir sinema salonu Forum Bornova Cinemaximum Sinema, sinema bileti fiyatları, White Corner Favori sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (0232) 373 03 50 telefon numarasına sahip. Arayıp bu telefondan bilgi alabilirsiniz.  Veya arzu ederseniz ön rezervasyon şansınızı da gidip ziyaret etmeden önce de kullanabilirsiniz.

Fevkalade rahat ve geniş koltuklarıyla evinizde film keyfi yapıyormuşçasına her yerden seyir keyfi sunan salon, muhteşem görüntü kalitesiyle hazırlanmış yüksek ve devasa sinema perdeleri, son teknoloji ile çevrelenmiş ses sistemleri ile tüm sinemaseverlere enfes denilecek tat da bir hizmet sunuyor. Forum Bornova Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sitemizden en güncel haliyle ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için okuyup inceleyebilirsiniz.

Forum Bornova AVM Cinemaximum Sinemaları ulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahat bir konumda olduğuna hiç şüpheniz olmasın. Tüm toplu taşıma araçlarından faydalanacağınız gibi elbette kendi aracınızla da gidebilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için aşağıda yer alan iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek elde edebilirsiniz. Şimdiden Forum Bornova Cinemaximumla iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

İletişim Bilgileri
İzmir Cinemaximum (Forum Bornova)
 Forum Bornova AVM Kazım Dirik Mah. 372 Sok. F Blok Bornova/İzmir
 0(232) 373-0350
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder