Ftz Sinema
Ftz Sinema

Ftz AVM Sinema Seansları

Etkileyici bir sinema deneyimi için Ankaralıların hizmetine açılmış olan Ftz Avm, şehrin kıymetli ilçesi Keçiören ‘de yer alıyor.  Moviecity markası ile Ftz AVM Sinema `da sizleri film izlemeye bekliyor.  Moviecity`nin ilgi çeken modern sinema salonu mimarisiyle, konforlu ve geniş sinema salonları Keçiören Ftz Avm`de yer almaktadır.  Son sinema seansını 21:30 ‘da tamamlayan Ankara Ftz Avm, günün ilk seansını ise 11:00 ‘da sinema perdesine yansıtıyor.  Vizyon filmlerini takip eden bir sinemasever izleyiciyseniz ve Keçiören mevkiine ikamet ediyorsanız günün her saati sinema salonuna misafir olabilirsiniz demektir. Çünkü vizyon filmleri konusunda hassasiyet gösteriyor.

Ftz Avm Moviecity 6 salonu ile gelen talebi karşılayabiliyor. Vizyon filmleri ve alternatif diğer filmleri de sinema salonunda izleyicisi ile buluşturuyor. Ftz Avm Moviecity Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda en iyi alternatifleri sunarak zamanınızı doğru ve eğlenceli bir hale getirmeyi amaç ediniyor. Ftz AVM Sinema Salonu filmlerine ve Ftz AVM film seanslarına sitemizden ulaşabilir, ve şimdiden hangi filmi izleyeceğiniz konusunda araştırma yapabilirsiniz.

Sinema perdelerin de sunduğu görüntü kalitesi, güçlü ses sistemiyle donatılmış salonları ve rahat koltukları ile Keçiören Ftz Avm Moviecity bölgede yaşayan halkın ilgisiyle vazgeçilmez hale gelmiştir. Moviecity Sinemaları, kendi stiline has salon dizaynı ile salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renklere dayalı görsel seçimleri sayesinde kendinizi ev sıcaklığına hakim bir ortamda hissedeceksiniz.

Sinema salonu, tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmayı en doğru şekilde başarıyor. Bazı vizyon filmlerini tüm dünya ile aynı anda izlemenizi sağlarken, haftanın yedi (7) günü sinema seanslarını doğru bir şekilde düzenliyor. Ankara Keçiören Ftz Avm, sinema seanslarına sitemiz üzerinden bakabilirsiniz.

Ftz Moviecity Sinema Salonuna ulaşım bilgilerine sayfamızda detaylı olarak yer verilmektedir. Kapsamlı bilgi edinmek, bilet alma işlemleri, bilet fiyatları için  (0312) 358 06 07 telefon numarasından müşteri temsilcisi yardımı ile bilgi alabilirsiniz. Bu Avm ’ye ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizin için bu bilgileri de paylaşıyoruz. Arzu ederseniz web sitemiz içerisinden iletişim-ulaşım bilgilerini de temin edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

FTZ Ankara Moviecity

Fatih Cad. No:30 FTZ AVM Keçiören/Ankara
 0(312) 358-0607
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder