Gordion Sinema
Gordion Sinema

Gordion AVM Sinema Seansları

Ankara Gordion AVM içinde yer alan Gordion Avm Cinemaximum 14 adet salondan oluşmaktadır. Ve bu salonların her biri oldukça büyük ferah diyebileceğimiz havadar salonlardır. Sinema salonunun işletmeciliği Cinemaximum Sinemaları tarafından işletilmektedir. Gordion AVM sinema salonları en şık renklerin muhteşem uyumu ile dizayn edilmiş salonlarında ferah ve teknolojik alt yapısı ile bütün beğenileri üzerine çeken bir sinema salonu olma özelliğine sahip. Salonun kendine has birçok özelliği vardır. Bu özelliklerin içerisinde en önemlisi, kendi markasına uygun fiyat politikası uyguluyor olmasıdır. Tüm Türkiye’de hizmet verdiği sinema salonlarında aynı fiyat politikası ile sinema izleyicisini ağırlıyor olması markaya olan güveni daha da arttırıyor. Ankara Ümitköy bölgesinin en büyük ve popüler sinema salonuna sahip olan Ümitköy Gordion Avm vizyondaki filmleri izleme imkanıyla herkesin gözdesi. Henüz ziyaret edip film izlemediyseniz eğer, ilk izleyişinizden sonra sizinde tek favoriniz olacağına hiç kuşkunuz olmasın.

Bütün Cinemaximum Sinemalarında olduğu gibi yine ultra geniş ve rahat koltuklar, renklerin yoğun olarak kullanıldığı modern salon içi mimarisiyle, en son teknoloji ile donatılmış ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunan perdeleriyle, bilet fiyatlarında uyguladığı sabit fiyat politikası ile Gordion Avm Cinemaximum sinema salonu sinemaseverlerden en çok puanı alıp en popüler mekan sıralamasının adeta başına yerleşiyor.

Gordion AVM Sinema Salonu, çevrede ki halkın çok sıklıkla tercih ettiği bir sinema salonudur. Ayrıca bu salon bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonu özelliğine sahip olması nedeniyle sinema seanslarındaki seçimlerinizde hiç zorlanmayacaksınız. Her saat ve saat aralıklarında mutlaka kendi zaman programınıza göre bir sinema seansı bulacaksınızdır.

Burada paylaştığımız bütün bu bilgilerin detaylarını sizin için hazırladığımız bu web sitemizden Gordion Avm sinema seansları ve vizyon da ki filmlere de ulaşabilirsiniz. Ümitköy halkının gözdesi  Gordion AVM Cinemaximum Sinemaları`na özel hazırladığımız sayfamızdan film seanslara dair tüm bilgilere, vizyonda ki filmlere ve bir çok yönlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ümitköy Gordion AVM sinema saatleri, bilet fiyatları, bilet rezervasyon ve vizyondaki filmler ile ilgili bilgi için (312) 2367077 numaralı telefondan müşteri temsilcisi aracılığı ile sorularınızı yönletebilir ve Cinemaximum sinema iletişim hattından faydalanabilirsiniz. Cinemaximum sinema salonları, alışveriş merkezi içerisinde yer almaktadır. Alışveriş merkezi ve sinema salonuna sağlıklı ulaşım için isterseniz Gordion Avm ücretsiz müşteri servisi hizmetini kullanabileceğiniz gibi kendi aracınız ya da toplu taşıma araçlarından da faydalanıp rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Gordion)

 Koru Mah. Ankaralılar Cad. Gordion AVM No:2/4FL107 Ümitköy/Ankara
 0(312) 236-7077
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)