Güngören Park AVM Sinema
Güngören Park AVM Sinema

Güngören Park AVM Sinema

Güngören Park AVM içinde yer alan Güngören Park CinemaPink Sinema Salonları teknolojinin en son olanakları ile donatılmış sinema salonları içerisindedir. Güngören Park AVM Sinema henüz çok yeni açılmış olduğu için şuan sadece 4 farklı salondan oluşan bir sinema kompleksidir. Sinema perdeleri kalitesi, kusursuz ses ve görüntü sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle rahat, geniş ve bir hayli konforlu koltukları ile sinemaseverlere unutulmaz sinema deneyimi yaşatmayı vaad ediyor.

Sinemayı sonsuz bir keyfe dönüştürmeyi başaran Güngören Park AVM Sinema Salonları, iç mimarisi, konforlu geniş salonları, olabildiğince rahat ara dinlenme alanları ve kafeteryası ile misafirlerinden her zaman tam puan alacağını şimdiden garantiliyor.

Güngören Park AVM Sinema vizyondakiler ve Güngören Park AVM Sinema Seansları hakkında en detaylı ve güncel bilgilere Güngören Park Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabileceğiniz gibi, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Güngören Park sinema seansları haftanın yedi (7) günü hizmet veriyor ve şimdilik en erken 11:00 `de başlayıp geç seans saati olarak 21:00 seansı uygulanıyor.

Güngören Park sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemleri için Güngören Park müşteri iletişim hattı olan 0 212 562 0 555 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ve Güngören Park sinema ile ilgili hatanın 7 günü çalışma saatleri içinde bilgi edinebilirsiniz.

Salona ulaşım konusunda aşağıda yer alan iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi verilmektedir. Buradan ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Güngören Park AVM Cinema Pink

 Gençosman Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi No:8 Güngören/İstanbul
 0(212) 284-1970
Yorumlar
Gönder