29 Ekim Agora AVM`de coşkuyla kutlanacak
 

2003 yılından itibaren İzmirlilerin en gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, Tan Sağtürk Akademi öğrencilerinin sergileyeceği birbirinden güzel gösteriler ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.

 

 

 

29 Ekim Pazar Günü saat 14.30’da başlayacak olan Tan Sağtürk Akademi öğrencilerinin gerçekleştireceği çok özel Street Jazz Dans Gösterileri ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri Cumhuriyetin 94. yıl coşkusunu doyasıya yaşayacak. 29 Ekim’e özel kıyafetleri ile dikkat çekecek olan öğrenciler yapacakları dans gösterisi ile izleyenleri büyüleyecek. Çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişime katkı sağlamayı hedefleyen, ülkemizi yurtiçinde ve dışında temsil eden Tan Sağtürk tarafından kurulan ‘Tan Sağtürk Akademi’nin başarılı öğrencileri, Agora ziyaretçilerine bu anlamlı günde görsel bir şölen sunacak.

 

29 Ekim’de Çocuklar Agora Avm’de Keyifli Saatler Geçirecek!

Çocuklara özel yaratıcı ve eğitici etkinliklere ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, çocukların kişisel gelişimini hedefleyen atölyeler ile tüm çocuklara keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Agora Çocuk Kulübü’nde, 29 Ekim’de saat 14:00/15:30 arası yaşasın Cumhuriyet temalı “Kalpli Türk Bayrağı Yapımı” gerçekleşecek, eğitmenler atölye sonrasında minik ziyaretçilere kendi yaptıkları Türk Bayrak’larını hediye edecek.

 

Agora Çocuk Kulübü’ne Üye Olmak Çok Kolay!

Agora Çocuk Kulübü’ne üye olmak ve etkinlikleri yakından takip edebilmek için tek yapmanız gereken Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasındaki veya www.agoraizmir.com adresindeki Agora Çocuk Kulübü sekmesindeki üyelik formunu doldurmak. Agora Çocuklar Kulübü üyesi minikler Agora Çocuk Kulübü’nü eğlenceli dünyasını yakından takip edebilecek ve birbirinden eğlenceli atölyelerde yer alabilecekler.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder