Agora AVM`den tatil fırsatı
 

Agora Alışveriş Merkezi’nden yaptığınız alışverişleri keyifli fırsata dönüştüren Agora Card; “10 Numara Kampanya” ile her ay 10 çifte kampanya süresince ise 30 çifte 15 Ağustos’tan itibaren Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel’de unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

 

 

15 Ağustos – 15 Kasım tarihlerinde geçerli olan kampanyada her ay toplamda en yüksek tutarda alışveriş yapan Agora Card sahibi 10 çift; Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel’de çift kişilik 1 gece konaklama, açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe akşam yemeği, Venüs spa girişi, hamam, sauna, termal havuz ve tüm plajları ücretsiz kullanma fırsatı kazanıyor.

Ege’de eşsiz güzelliğe sahip, mavi ile yeşilin buluştuğu Çeşme’nin enfes koylarından birinde yer alan, Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel, şanslı Agora Card sahiplerine, rüya gibi tasarlanmış odaları ve mükemmel manzarası ile ev sahipliği yapacak. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız öncelikle Agora Card sahibi olmanız, sonrasında 15 Ağustos – 15 Eylül,

15 Eylül – 15 Ekim, 15 Ekim – 15 Kasım dönemlerinden birinde Agora Alışveriş Merkezindeki mağazalardan dilediğinizce alışveriş yapmanız ve danışma noktasına başvurmanız yeterli olacak.

Agora Alışveriş Merkezi’nin Agora Card ayrıcalıklarından yararlanan ve 10 Numara Kampanya’dan muhteşem tatil hediyesi kazanan ilk dönemin çiftleri, 15 Eylül – 15 Ekim, ikinci dönemin talihlileri 15 Ekim – 15 Kasım, son dönemin kazananları ise 15 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel’de konaklama haklarını kullanabilecekler.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder