Boyner yeni konseptiyle Hilltown AVM`de
 

Ürün ve marka zenginliğiyle her mevsimde keyifli alışveriş deneyimi sunan Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, yeni konseptli 2. mağazasını Emaar Square Mall’dan sonra Hilltown AVM’de açtı.

 

 

Boyner, İstanbul Küçükyalı’da adalar manzarası, cadde alışveriş konsepti, eğlence alanları ve kolay ulaşabilir lokasyonuyla Hilltown AVM’de, 3.850 m2’lik bir alanda müşterilerine hizmet vermeye başladı. Boyner Hilltown AVM’de kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinde yerli yabancı pek çok marka ile yer alıyor.

Doğa konseptinin ön plana çıktığı, ahşap doku ve detaylarla tasarlanan Boyner mağazası, sıcak ortamı ile ev hissiyatı yaşatarak müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yeni Boyner mağazası, Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir yapıda kurgulandı. Boyner müşterilerinin büyük beğenisini kazanan yeni mağaza konsepti ile 2017 sonuna kadar 2 mağaza daha açılacak.

Açılışa özel 250 TL üzeri alışverişe % 20 paracık hediye

Açılışa özel 27 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Boyner Hilltown mağazasından yapılacak 250 TL ve üzeri Sonbahar- Kış sezonu alışverişlerinde %20 değerinde paracık fırsatı sunuluyor. Üstelik kazanılan paracıklar Hopi uygulaması ile yapılacak alışverişlerde %25 daha değerli kullanılabiliyor.

Yenilenen DNA’larıyla Boyner özel markaları, dünyaca ünlü markaların koleksiyonları, sezonun en hit modelleri, güncel moda trendleriyle Boyner Hilltown mağazası moda severleri bekliyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder