DeFacto’da bebek var
  

DeFacto, yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan bebek ürünleri koleksiyonunu Bursalı annelerin beğenisine sundu.

 

 

DeFacto organik bebek ürünleri koleksiyonu, Sur Yapı Marka AVM’de yer alan DeFacto mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte, anne influencer Zeynep Aydoğan ve hamile eğitim uzmanı Ayşe Öner’in katıldığı özel bir sohbetle annelere tanıtıldı.

Birbirinden şık tasarımlarıyla her zevke ve yaş grubuna uygun koleksiyonlar hazırlayan DeFacto, yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan organik bebek koleksiyonunu Bursalı annelere ve anne adaylarına tanıttı. DeFacto’nun, Sur Yapı Marka AVM mağazasında düzenlendiği etkinliğe katılan anne influencer Zeynep Aydoğan ve hamile eğitim uzmanı Ayşe Öner, annelerin sorularını yanıtladı.

Ayşe Öner, Bursalı annelere yeni doğan bakımı, gaz masajı, bebek egzersizi, emzirme ve bebek çocuk ilkyardımı konularında bilgi verdi. Organik bebek ürünlerinin önemini anlatan Öner, anneler ve anne adaylarının bebeklerinin gelişimi için merak ettiği soruları da yanıtladı.

DeFacto, yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlardan oluşan DeFacto bebek koleksiyonunda, çıtçıtlı bodyler, pijama takımları, hastane setleri, yelekler, önlükler ve tulumlara kadar her bebeğin ihtiyacı olan pek çok ürüne yer veriyor.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder