İvana Sert Ankara`nın en bakımlı kadınını seçti
 

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, ANKAmall’da VernelMaxSoft&Oils ile Ankara’nın en bakımlı kadınını seçti.

 

İvana Sert, ANKAmall’da “VernelMaxSoft&Oils Güzellik Bakım Günleri” etkinliğine katıldı. VernelMaxSoft&Oils satın alarak alışveriş merkezi içinde kurulan stantta kayıt olan ziyaretçiler etkinliğe VIP bilet kazanırken, özel hazırlanan alanda satın aldıkları ürünle fotoğraf çektiren bakımlı kadınlar ise sürpriz hediyeler kazandı! Ivana Sert tarafından bakımlı seçilen 10 kadın; çamaşır makinesi, ütü, 100 TL’lik alışveriş çekleri ve Vernel giysi bakım setleri ödüllerinin sahibi oldu.

ANKAmall ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide; İvana Sert katılımcılarla güzellik ve bakım sırları, moda ve stil trendleriyle ilgili önerilerde bulundu ve sohbet etti. Ivana Sert: “Bakımlı olmak giysiden başlar.” Gardıroplarımızdaki giysilerimize bakım yapmalı, onları en doğru şekilde korumalıyız. VernelMaxSoft&Oils ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, giysilere bakım yapan ve besleyici yağlar içeren ilk yumuşatıcıyı geliştirdi. Yüzümüze, cildimize ne kadar bakım yapıyorsak, giyeceklerimize de o derece özen göstermeliyiz.” dedi.

 

 

“Türk kadını eskisine göre giyimine ve bakımına çok daha fazla önem veriyor. Trendleri takip ediyor, araştırıyor ve fark yaratmak istiyor.” diyen İvana Sert, yeni yumuşatıcı VernelMaxSoft&Oils ile kadınların sevdiği giysilere hak ettiği değeri verebileceklerini açıkladı.

Aynı zamanda alışveriş merkezine gelemeyenler de Instagramda VernelMax hesabını takip edip en bakımlı fotoğrafını #enbakimlibenim etiketiyle paylaşarak yarışmaya katılma şansı yakaladı. Ivana Sert’in seçtiği en bakımlı 3 kişi 100 TL değerinde hediye çeki kazandı. Instagram hesaplarından paylaşılan fotoğraflar ile yürütülen bu yarışma ise 10 Mart tarihine kadar her hafta her yeni il ile yeni ödüller vererek devam edecek. Sonraki durak İstanbul olacak.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder