Süheyl Uygur M1 Konya`da büyük ilgiyle karşılandı
 

Türk Tiyatrosu`nun usta isimlerinden Süheyl Uygur, Babalar Günü`nde M1 Konya Alışveriş Merkezi`nde sevenleriyle buluştu. Banu Noyan organizasyonuyla yapılan etkinlikle Süheyl Uygur Konyalılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

 

Usta sanatçı, uzun yıllar ekranlarda büyük ilgi gören şahane yarışmalarını, bu kez M1 Konya AVM, misafirleriyle birlikte gerçekleştirdi. Yarışmalarda misafirlere sürpriz hediyeler dağıtıldı. Hem eğlenip hem kazanan M1 Konya misafirleri, unutulmaz bir Babalar Günü yaşadı. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte babalar yarıştı. Oldukça eğlenceli geçen yarışmalar kazanan 3 yarışmacıya bisiklet hediye edildi.

Ayrıca çocuklar da babaları için yarışıp, babalarına gömlek kazandırdı. Bisikletlerini M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz`ın elinden alan babalar bisikletleriyle AVM içinde tur attı.

2013`te yaşama veda eden babası usta sanatçı Nejat Uygur`u çok özlediğini söyleyen Süheyl Uygur, "Babamın en çok sesini özlüyorum. Gülüşünü, mimiklerini çok özlüyorum" diye konuştu.

Babasıyla ilgili anılarını da anlatan sanatçı, "Yıllar önce tiyatroda arkada babamı izliyorum. Perde açıldığında önce oyuncu arkadaşlar çıkacak, 5 dakika sonra da babam çıkacaktı. Ancak o gün "Ben önce çıkaracağım. Ne yapacağım görün, izleyin" dedi. Merakla bekledim. Perdenin önüne çıktı ve hiçbir mimik yapmadan, hiç konuşmadan durdu. Ve seyirci dakikalarca güldü. Hala o seyirci nasıl öyle güldü anlamış değilim" dedi.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder