Turabi A City AVM`de Gövde Gösterisi Yaptı
Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Turabi Çamkıran önceki gün Ankara A City AVM resmen gövde gösterisi yaptı. Kısa zamanda kendini geniş kitlelere sevdiren ve fenomen olan Turabi, Ankara A City Alışveriş Merkezi`nde sevdikleri ile buluştu. Oldukça yoğun ilgi altında gerçekleşen buluşmada Turabi önemli açıklamalarda bulunmayı da atlamadı. 

Hürriyet`in haberine göre gelecek planlarından da bahseden Turabi, AVM ziyaretçilerinin yoğun ilgisinden de oldukça sevinmiş. Ankara`da hayranlarıyla bir araya gelen Turabi, gelecekle ilgili planlarını anlattı. Genç yarışmacı en büyük hayalinin Kenan İmirzalıoğlu ile aynı projede yer almak olduğunu söyledi.

İşte Survivor Turabi`nin açıklamalarından satır başları...

* Her şeyin eğitimi çok önemli. Hatta insanlara oyunculukta kendimi kanıtlayana kadar oyuncu koçuyla çalışmaya devam edeceğim. Kenan İmirzalıoğlu ve Cüneyt Arkın`a hayranım. Ancak Kenan İmirzalıoğlu ile oynamak en büyük hayalim.


* Kendimde ne gibi eksikler var görmek için kişisel gelişim kitapları okuyorum. Çocukluğumda çok kitap okuma şansım olmadı ama çok fazla spor yaptım. Binicilik derslerine başlıyorum çünkü neyin ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder