Van AVM’de Gripin coşkusu
 

Van AVM, sonbahar etkinlikleri kapsamında Türk rock müziğinin önemli gruplarından GRİPİN’i ağırladı. Van AVM önündeki Cumhuriyet Caddesi üzerinde gerçekleşen konser yoğun ilgi gördü. Van’dan ve çevre illerden gelen GRİPİN hayranları şarkıları hep birlikte seslendirdi.

 

 

Van tarihinin en büyük özel sektör yatırımı Van AVM, kente ve çevre illerin sosyal yaşamına katkı sağlamaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana düzenlediği sayısız kültür, sanat ve söyleşi etkinlikleriyle kentin sosyal buluşma mekânı olan Van AVM, bu defa ünlü rock grubu Gripin’i ağırladı.

Gripin`in her yaştan hayranı konserden saatler önce etkinlik alanında beklemeye başladı. AVM önündeki Cumhuriyet Caddesi grubun sevenleri ile doldu. Birol Namoğlu (vokal), Murat Başdoğan (gitar), Arda İnceoğlu (bas gitar, klavye) ve İlker Baliç’ten (davul) oluşan Gripin grubu, ‘Sen gidiyorsun’, ‘Aşk nerden nereye’, ‘Beni boş yere yorma’ gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Gripin’in güçlü performansı Vanlı hayranlarına keyifli saatler yaşattı. Tüm dinleyiciler Gripin`e coşkuyla eşlik etti. Bu yoğun ilgiden büyük mutluluk duyduklarını dile getiren grup, konser sonunda Van AVM`ye konseri gerçekleştirdiği ve kendilerini Vanlı hayranlarıyla bir araya getirdiği için teşekkür etti.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder