Zorlu Center AVM `de Garanti Caz Yeşili:Meredith Monk

Zorlu Center AVM `de Garanti Caz Yeşili:Meredith Monk

Zorlu Center AVM de Garanti Caz Yeşili :Meredith Monk sahnesi 28 Nisan saat 21:00 da.

Sanatçıların ilham kaynağı Meredith Monk, Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında Zorlu PSM`de!

Besteci, ses sanatçısı, yönetmen, film yapımcısı, koreograf… Bugüne kadar sanatın birçok farklı disiplininde ilham verici işler üreten New York`lu sanatçı Meredith Monk, 28 Nisan 2016`da Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nde sahne alıyor.

60`lı yıllardan bu yana müzik, sinema, tiyatro ve opera sahnesine sayısız eser kazandıran, birçok sanatçıya doğrudan ilham kaynağı olan Meredith Monk, özellikle vokal tekniklerini geliştirmek adına kariyeri boyunca büyük bir mesai harcadı.

Sanatçı olan bir büyük büyükanne - büyükbaba ve yine sanatçı bir anneye sahip olmasının, Meredith Monk`un sanatçı karakterine genetik destekte bulunduğu süphesiz… Bu destekle, sanatın hemen hemen her dalındaki ilham verici işleri, müzik alanında bugüne kadar yayınladığı 15 albüm, yazıp yönettiği 4 sinema filmi, bestelediği 2 senfoni ve 1 operayla zirveye ulaştı.

Kariyerinin 40. yılı: Björk, DJ Spooky, Terry Riley ve John Zorn gibi sanatçıların katılımıyla kutlanan, aldığı 30`dan fazla ödüle 2015 yılında bizzat ABD Devlet Başkanı Barack Obama tarafından verilen National Medal of Arts eklenen Meredith Monk`un CV`si başarılarla dolu.

Sanat dünyasına ilham verici işleriyle ilham veren ikonik müzisyen, 28 Nisan 2016`da müzikseverlere Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nde ömürlük bir deneyim yaşatacak.

*Garanti Bankası`na ait kredi kartı kullanıcılarına %20 indirim. (Bu kampanya Amex kartlarını kapsamamaktadır.)

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder