İstanbul Sapphire AVM Sinema
İstanbul Sapphire AVM Sinema

Sapphire AVM Sinema Seansları

Levent Saphire Cinema Pink

 Emniyetevleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1 Saphire AVM Levent/İstanbul

Olağanüstü etkileyicilikte bir sinema deneyimi CinemaPink ile Levent Sapphire AVM Sinema `da sizleri bekliyor. CinemaPink `in en dikkat çeken modern mimarisiyle, konforlu ve geniş sinema salonları Levent Sapphire CinemaPink`de yer almaktadır. Ayrıca Akasya AVM sinema seansları çok geç saatlere kadar devam etmektedir. 00.15 seansında dahi vizyonda ki bir filmi bulmanız mümkün. Dahası İstanbul`un en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı LG IMAX Salonu ile birlikte 15 adet sinema salonu Sapphire AVM `de sizleri bekliyor.

CinemaPink Levent Sapphire 10 salonu ile İstanbul`un en güzel sinema salonlarının içerisinde yer almaktadır. Vizyonda ki tüm filmlere aynı anda sinema izleyicisi ile paylaşan yansıtan Levent Sapphire Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda en iyi alternatifleri sunarak bir hayli kararsız kalmanıza sebep olabilecek nitelikte başarılı salonlara sahip. Sapphire AVM Sinema Salonu filmlerine ve Sapphire AVM film seanslarına sitemizden ulaşıp, şimdiden hangi filmi izleyeceğinize karar verebilirsiniz.

Sinema salonuna 212 268 84 00 telefondan ulaşabilir, sinema bilet fiyatları, sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Levent Sapphire Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşım için detaylı bilgilere Sapphire AVM ulaşım sayfamızdan ulaşabilirken, bir diğer ayrıcalığınız olan ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşabilirsiniz. Levent Sapphire AVM ücretsizmüşteri servisleri için sayfamızdan alışveriş merkezine kolay yoldan ulaşmanın saat ve güzergahlarına bakabilmenizi biz de sizlere ayrıcalık olarak tanıyor ve bu bilgileri sizlerle an be an paylaşıyoruz.

Rahatlıkta sınır tanımayan, keyif dolu bir sinema deneyimi yaşamak için bu salonları tercih edebilirsiniz. Salona ait ara dinleme yerlerinde film arasını keyifle geçirebilir, kafeteryasından PopCorn ve içecek alternatifiyle mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.

Sinemaya kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilmenin yanı sıra ayrıca, metro, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşım imkanı vardır.  

İletişim Bilgileri
Levent Saphire Cinema Pink
 Emniyetevleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1 Saphire AVM Levent/İstanbul
Yorumlar
Gönder