İstinyepark Sinema
İstinyepark Sinema

İstinye Park Avm` De sinema keyfi başka;

İstanbulun en ünlü avm` si istinye park İSTİNYE BAYIRI CAD. İSTİNYE-SARIYER de bulunmaktadır. Cinemaximum sinema salonu ile nezih ve ferah bir ortamda sinema keyfi yaşatmaktadır. İstinyepark sinema seansları, vizyondaki filmler, sinema bilet fiyatları gibi birçok bilgiye sitemizden çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sinema kültürü bambaşka bir kültürdür. Bilen bilir, dünyaya birçok unsur beyaz perdenin insanlara empoze ettiği fikirlerle yayılıyor. Dünyanın en büyük markaları dahi bir sinema filminde yer almak için milyonlar harcıyor. Böylesine önemli bir kültü sizlere reklam üzerinden anlatmak istemesem de, anlayabileceğimiz en temel kavrama metodu günlük yaşantımız üzerindeki tüketim kültürüdür. Ancak sinema bambaşka bir keyif, bambaşka hikayelere sahne olan bir dev aynasıdır. Kendinizi o renkli dünyaya dahil ederseniz, bambaşka noktalara ulaşır, ufkunuzu o renkli dünyada genişletebilirsiniz. “Sinema Salonları” bu anlamda gerçek bir hayal yaşama merkezidir. O dünyaya adım atmanın en kolay yoludur. Ses sistemleriyle, düzenlenmiş oturma şekilleriyle, rahat koltukları, ışıklandırmasıyla sizlere bambaşka bir dünya sunar. Büyük düşünürlerin büyük oyunculukların sizleri içine çekebileceği ortamları sizlere yatırımcılar salonlarıyla sağlar. Ve her hikaye aslında bizlerden, bildiğimiz hikayelerden esinlenir. Bir filmde olmasa bile bir diğer filmde kesinlikle kendimizden bir şeyler bulabiliriz.

Bu anlamda gelişen teknoloji de bizlere oldukça yardımcı olabilmektedir. Eskileri de hatırlayan ve bilen insanlar sinema filmi izlemek için neler çekerlermiş gerçekten bilmeniz gerek. Ki zaten öyle hikayeleri dinledikten sonra sinemanın önemini de daha iyi kavrıyor insan. Ancak günümüzde böylesine zorluklarla mücadele etmemize gerek kalmamıştır. Teknolojik gelişmişlikle de neredeyse oturduğumuz yerden sahnelere dahil olarak bahsettiğimiz o renkli dünyaya dahil olabiliyoruz.

Bu anlamda tabi ki İstanbul da önemli noktalardandır. Gelişmişliği yakından takip etmesiyle herkese uygun hizmet sunabilecek merkezleri kendi çevresinde toplamaya özen gösteren bir şehir İstanbul. Kimi zaman keyiflenmek, kimi zaman duygulanmak, kimi zaman hayal dünyasına dalıp dünyayı değiştirmek isteyen herkesi kendi beyaz perdesine davet eden İstanbul Avrupa Yakası’ndaki İstinye Park sinema salonu, oldukça rahat oturma düzeniyle, son teknolojiyle donatılmış sinema salonlarıyla ve en güncel filmleri hızlıca sinemaseverlere ulaştırır. Sizler de gerçekten hem dünya üzerindeki düşünce gücünüzü geliştirmek, hem sosyalleşmek hem de keyifli vakit geçirmek için bahsettiğimiz sinema salonunu ziyaret edebilirsiniz. Erken saatlerde başlayıp geç saatlere kadar siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren bu salon, haftanın her günü sizleri ağırlamaktan keyif alacaktır. 

İletişim Bilgileri

İstinye Park Sinema Adres;

İstinye Bayırı Cad. İstinye Park AVM Sarıyer, Istanbul

Yorumlar
Gönder