İZMİR AGORA AVM SİNEMA
İZMİR AGORA AVM SİNEMA

İZMİR AGORA AVM SİNEMA

 

 

 

 

 

İzmir Agora Balçova

 Mithatpaşa Cad. No:1444 Agora AVM Balçova/İzmir

 0(232) 278-1010

Sinema deneyimizi etkileyici hale getiren İzmir Agora Balçova ile Agora Balçova AVM Sinema `da siz misafirlerini ağırlıyor. Dikkat çeken modern iç mimarisi, konforda sınırsız geniş sinema salonları Agora Balçova Sinema `da yer almaktadır. Ve Agora Balçova AVM sinema seansları ile de siz ziyaretçilerini oldukça tatmin ediyor. 21.45 seansında vizyonda ki güncel bir filmi bulup izleyebilirsiniz. Balçova`nın büyük ve en son teknolojiyle donanımlı İzmir Agora Balçova Avm 11 adet sinema salonu ile oldukça geniş salon kapasitesine sahip olup Agora Balçova`da sizleri bekliyor.

Agora Balçova Avm 11 salonu ile İzmir Balçova ‘nın en güzel sinema salonlarının içerisinde yer alıyor ve vizyonda ki tüm filmleri aynı anda siz sinema izleyicisi ile paylaşıyor. İzmir Agora Balçova Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda en iyi alternatifleri sunarak karar vermenizi zorlaştırıyor. Agora Balçova AVM Sinema Salonun da yayınlanan tüm filmlere ve İzmir Agora Balçova AVM film seanslarına sitemizden ulaşabilirsiniz ve hangi filmi izleyeceğinize araştırıp inceleyerek karar verebilirsiniz.

Balçova Agora Avm Sinema salonuna (0232) 2781010 telefon numarasından ulaşabilir. Sinema bilet fiyatları ile sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Agora Balçova Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşım için detaylı bilgilere ihtiyacınız olabileceğini düşündük. Bu bilgileri Agora Balçova AVM ulaşım sayfamızdan edinip, bir diğer ayrıcalığınız olan ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İzmir Agora Balçova AVM ücretsiz müşteri servisleri için sayfamızdan alışveriş merkezine kolay yoldan ulaşmanın detaylarına bakarken saat ve güzergahları da inceleyebilirsiniz. Sınırsız konforuyla keyif dolu bir sinema deneyimi yaşamak için bu salonları tercih edebilirsiniz. Sinema salonuna ait ara dinleme yerlerinde film arasını keyifle geçirip mutlu olabilir, kafeteryasından dilediğinizce PopCorn ve içecek alternatifiyle mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz.

Sinemaya kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayrıca toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşım imkanından faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Agora Balçova
 Mithatpaşa Cad. No:1444 Agora AVM Balçova/İzmir
 0(232) 278-1010
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)