İzmir Park AVM Sinema
İzmir Park AVM Sinema


İzmir Park AVM Sinema

 

İzmir Cinemaximum (İzmir Park)

Adres : Eşrefpaşa Caddesi No:408 Eşrefpaşa Konak/İzmir

Tel : 0 232 256 97 49 

2015 yılında hizmete vermeye başlayan  İzmir Park AVM içinde yer alan İzmir Park AVM Sinemaları, CINEMAXIMUM markası ile hizmet vermektedir. İzmir Park Sinema toplamda 10 salonuyla sinemasever misafirlerini karşılamaktadır.

Sinema perdeleri, ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları ve rahatlığıyla ön planda olan geniş koltukları ile İzmir Park Alışveriş Merkezi Sinema Salonlarıİzmir halkının yoğun ilgisiyle beğenisini kazanmıştır. İzmir Park Cinemaximum, özel mimari tasarımı, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki dizaynı ile muazzam bir şıklığa sahiptir.

İzmir Park en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturmayı hedefliyor ve haftanın yedi (7) günü sizlere sinema keyfi sunuyor. İzmir Park AVM sinema seansları şimdilik 11:00 - 21:30 olarak sunulmakta ve  sinema salonları  4. Katta bulunmaktadır. Bazı film seanslarının saatlerinde zaman zaman değişiklikler yapılabilir. Lokasyon olarak İzmir Park Sinema, Eşrefpaşa Konakilçesinde İzmir Park Alışveriş Merkezi içinde yer alan sinema salonuna 0 232 256 97 49 telefon ile ulaşarak en güncel İzmir Park sinema seansları, vizyonda ki filmleri ve vizyona girecek olan filmleri öğrenebilir, arzu ederseniz ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulaması, çeşitli dönemlerde düzenlenen bilet promosyonları ile ilgili bilgi edinip bu uygulamalardan geçerli olduğu müddetçe sınırsız faydalanabilirsiniz.

İzmir Park sinema biletleri, seansları ve tüm ulaşım bilgilerini web sitemizden edinip İzmir Park ‘ın tadını doyasıya çıkartırken, kendinize güzel bir sinema molası verebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İzmir Park AVM Sinema salonu iletişim numarası ve ulaşım detayları hakkında en doğru ve güncel bilgiler için İzmirPark AVM ulaşım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sinema salonuna ücretsiz müşteri servisi ile ulaşmak için İzmir Park Alışveriş Merkezi Ücretsiz Müşteri Servisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder