Kadir Has AVM Sinema
Kadir Has AVM Sinema

Kadir Has AVM Sinema

 

 

 

 

 

Bahçelievler Kadir Has Cine Vip

 Mehmetçik Sok. No:1 E5 Yolu Üzeri Kadir Has Çocuk Dünyası Bahçelievler/İstanbul

 0(212) 442-1384

Bahçelievler, Yenibosna ve Şirinevler bölgesinin yoğun olarak ziyaret ettiği Kadir Has AVM içinde yer alan Kadir Has AVM Sinema 5 salonu ile düzenli sinema seansları 11:00 – 21:45 seansları büyük ilgi görmektedir.

Kadir Has AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri ziyaretçilerine vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor. Rahat, konforlu ve modern salonları ile hizmet veren sinema İstanbul Kadir Has Cine Vip markasıyla hizmet vermektedir. 

Kadir Has Avm sinema Yenibosna, Bahçelievler ve Şirinevler halkı tarafından sıklıkla tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi kapanış saati 22.00 dir ve bu saten sonra seansları şimdilik mevcut değildir. Bu salonda isterseniz çift kişilik koltuk keyfini de sürebilirsiniz. Ayrıca tüm koltuklar geniş ve rahat en son sistem sinema koltuklarıdır. Yine sinema perdeleri, ses sitemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile üretilmiş ve dünyanın her yerinde en saygın sinema salonlarının kullandığı sistemiyle siz misafirlerine memnuniyeti sınırsız sunuyor. 

Sitemizde Kadir Has AVM Sinema Salonu`na ait en güncel film bilgilerine, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizde yer almaktadır. Sizde bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere, iletişim ve ulaşım bilgilerine bulunduğunuz her ortamda ister cepten ve tabletten, ister bilgisayarınızdan bir tıkla alışveriş rehberiniz http://www.avm.gen.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kadir Has Cine Vip sinema salonları avm içerisinde yer almaktadır. Salona (0212) 4421384 numaralı telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, bilet rezervasyonu ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Bahçelievler Kadir Has Cine Vip
 Mehmetçik Sok. No:1 E5 Yolu Üzeri Kadir Has Çocuk Dünyası Bahçelievler/İstanbul
 0(212) 442-1384
Yorumlar
Gönder