Capacity AVM `den Yeni Yıl Hediyeleri

Capacity AVM `den Yeni Yıl Hediyeleri Sizleri Bekliyor

Capacity Alışveriş Merkezi yine ziyaretçilerini fazlası ile mutlu edecek ve heyecanlandıracak bir kampanya ile karşımızda. Kampanya detaylarına girmeden önce Capacity Alışveriş Merkezi `nin ne denli yoğun ziyaretçi aldığı konusun üzerinde durmak isteriz çünkü gerçekten bölgenin en yoğun alışveriş merkezi konumunda kendileri ve sürekli kampanya, etkinlik ve organizasyonlar ile kendinden söz ettirmeyi başarıyor Capacity. 

Capacity AVM Yeni Yıl Kampanyası Detayları;

Kusursuz marka karmasıyla modanın nabzını tutarken, gerçekleştirdiği etkinliklerle de eğlencede sınır tanımayan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her sene olduğu gibi bu sene de ziyaretçilerine muhteşem bir Yeni Yıl Kampanyası vaat ediyor. Kampanya süresince alışveriş merkezinde bulunan mağazalardan yapılan her 100 TL’lik alışveriş, sürpriz bir yeni yıl hediyesi kazanma fırsatı yaratıyor ! Eğlencenin Bakırköy’deki merkezi olan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nun 58259698-255.01.02-3197-7629 nolu izni ile, 5 Aralık günü 10:00’da başlayarak 14 Şubat 2016 tarihinde 22:00’a kadar sürecek muhteşem Yeni Yıl Kampanyası;  ziyaretçilere 2 adet Mercedes-Benz marka otomobilin yanı sıra, 10 adet Apple iPhone6 cep telefonu, 10 adet Apple iPad tablet, 10 adet Samsung Curved TV televizyondan oluşan toplam 32 farklı hediyeden birini kazanma şansı sunuyor.

Capacity içerisinde marketten elektroniğe, giyimden aksesuara kadar tüm mağazalarından gerçekleştirilen 100 TL’lik alışveriş, çekilişe katılma hakkı sağlıyor. Yapılan 2’inci 100 TL’lik alışveriş ise, 2’nci kez çekilişe katılma hakkını getirirken, katılımcıların kazanma şansını arttırıyor. Capacity içerisindeki banka, döviz bürosu, tütün mamülleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyun harcamaları, Tobacco Shop alışverişi, kuyum alışverişi, otopark ve vale harcamaları kampanyaya dahil edilemiyor.

Kampanyaya katılım için, yapılan alışverişin faturasının alışveriş merkezinin içerisinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz edilmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, çekilişe katılım hakkı elde edecek. Kendilerine verilen çekilişe katılım numarası aracılığıyla da çekiliş sonuçlarını takip edebilecek. Kampanyanın bitiminde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Capacity`de, 20 Şubat 2016, saat 13:00’da noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek şanslı ziyaretçilerin listesi, 26 Şubat 2016 tarihinde Posta gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca çekiliş sonuçları Capacity kurumsal web sitesinde ilan edilecek.

 

Favorilerime Ekle