Vialand `da Karnesini Getirene İndirim Var!

Vialand `da Karnesini Getirene İndirim Var!

İçinde Vialand AVM `yi de barındıran Vialand Eğlence Merkezi`nde çocuklara sömestr tatilinde büyük indirim. Şimdi karnesini getiren her öğrenciye Vialand Eğlence Parkı + VildPark Hayvanlar Alemi girişi 159 TL yerine sadece 29 TL. Sizde bu yarıyıl tatilinde sınırsız eğlence için Vialand `da gelin. 

 

 İşte Vialand Tarafından Açıklanan Kampanya Detayları;

KAMPANYA KURALLARI 

1)   Kampanya 22 Ocak - 7 Şubat 2016 tarihleri arasında,  4 - 18 yaş arası misafirlerimiz için geçerlidir. 14 yaş ve altı misafirlerimiz yanlarında en az 18 yaş ve üzeri bir yetişkinle Tema Park`a giriş yapabilirler. 

2)   Kampanya kapsamında her karne için sadece 1 adet 29TL’lik bilet verilmektedir. Yanlarında gelen aileleri ve yakınları Tam – Çocuk ayrımı olmaksızın, bilet fiyatı WildPark dahil 49TL’dir. 

3)   Kampanya kapsamında 4–18 yaş arası misafirlerimizin gişeden bilet alımı esnasında 2015 – 2016 Okul dönemi Sömestr karnesi ve kimlik ibrazını gişe görevlisine yapması gerekmektedir. 

4)   0-14 yaş arası misafirlerimiz yalnızca ebeveynleri ile parka giriş yapabilirler. Bir ebeveyn en fazla 4 çocuk ile birlikte giriş yapabilir. 

5)   Karne kampanyası başka bir kampanyayla birleştirilemez. 

6)   İndirimden faydalanan tüm misafirlerimiz tamamı vialand.com ve gişelerde bulunan Tema Park  genel kurallarına uymak zorundadır.

Favorilerime Ekle