Vialand Yıllık Kartlarda İndirim Var!

Vialand Yıllık Kartlarda İndirim Var!

Vialand Eğlence Merkezi sınırsız eğlence kartlarında büyük indirim var. Şimdi Vialand Teme Park `da sınırsız eğlence için 2016 kartları indirimli olarak satışta. Çocuk kartı 389 TL yerine 169 TL , yetişkin kartı 399 TL yerine 179 TL `ye satışa sunuldu. 

İşte Vialand tarafından açıklanan kampanya koşulları;

KAMPANYA KURALLARI:  

1)       VIALAND Tema Park’a sınırsız giriş ve ünitelere kullanımı sağlayan giriş kartıdır. 

2)       2016 VIALAND Tam kart 399 TL yerine 179 TL,  Çocuk Kart 389 TL yerine 169 TL alabilirler. 4`lü Kart satın alımlarda tam ve çocuk fark etmeksizin kişi başı VIALAND KART fiyatı 169 TL’dir.   

3)       VIALAND KART kullanımı 2016 yılı sonuna kadar geçerlidir. 

4)       Tema Park içerisindeki Panayır oyunları, hediyelik eşya, kafeterya ve restoran, fotoğraf çekimi gibi ek hizmetler yıllık kart kapsamında değildir,  ayrıca ücrete tabidir. 

5)       VIALAND Kartlar kişiye özeldir ve üzerinde kimlik bilgileri bulunan kişi tarafından kullanılabilir. Kartın başkası tarafından kullanıldığı tespit edilirse, Tema Park görevlileri karta el koyma hakkına sahiptir, VIALAND, bu koşullar altında ücret iadesi yapmaksızın sezon kartı iptal etme hakkına sahiptir.  

6)       VIALAND KART alımı esnasında T.C Kimlik No bilgisinin ibraz edilmesi gerekmektedir. 

7)       VIALAND KART sahipleri görevlilerin talep etmesi durumunda kartlarını ve kimliklerini ibraz etmekle yükümlüdürler. 

8)       Kartın kaybedilmesi durumunda, VIALAND Tema Park Misafir İlişkileri`ne başvurulması gerekmektedir. Kaybedilen sezon kartın yenilenmesi 20 TL ücrete tabidir. 

9)   VIALAND KART başkasına devredilemez, iade alınmaz ve yeniden satılamaz. 

10)   VIALAND KART ÇOCUK sahibi 15 yaşından küçük çocuklar; Tema Park’a yanlarında en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile giriş yapabilirler. 

11)   Tam Vialand Kart sahipleri, 0 ile 3 yaş arasındaki bebekleri için Tema Park gişelerinden kimliklerini ibraz ederek Bebek kartlarını ücretsiz temin edebilirler. 

12)    Kampanyalı biletlerinizi 31 Ocak tarihine kadar satın alabilirsiniz. 

Favorilerime Ekle