Kentpark Sinema
Kentpark Sinema

Kentpark AVM Sinema Seansları

Kentpark Avm içinde yer alan Kentpark Prestige Sinema Salonları tüm teknoloji olanakları ile donatılmış, alkış almayı hak eden yegane sinema salonları içerisindedir. Prestige Sinema salonları tabi ki Avm içinde yer alıyor ve sizin gibi sinemasever konuklarının hayranlığına karşı karşıya kalıyor. Kentpark AVM Prestige sinemaları henüz çok taze ve yeni. Sinema perdelerinde ki elegan kalitesi, ses ve görüntü sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle sinemaseverlere tam anlamıyla kusursuz sinema deneyimi yaşmaya başladı. Yepyeni bu Avm de yayınladığı her bir filmle ev sahibi olarak kusursuz misafirperverlik göstermeye gayret edeceğine şüphe etmediğimiz Prestige Sinema Salonları yılların verdiği deneyimle adının hakkını sonuna kadar izleyicisine yaşatıyor. Ve bunu Türkiye de hizmet sunduğu tüm sinema salonlarında layıkıyla yerine getiriyor.

Sizlere film izlemeyi uçsuz bucaksız bir keyfe dönüştürme hedefiyle misafir eden Kentpak Avm Prestige Sinema Salonları, gerek salon ekibi, gerek iç mimarisi ve konforuyla cennet rahatlığını siz sinemaseverlere hissettirme mottosuyla çıktığı bu yolda her anlamda hayranlığınızı kazanmaya çalışıyor. Elbette buna, salon dışındaki ara dinlenme alanlarında verdiğiniz kısa bir mola ve kafeteryasında ki zenginlikle de taçlandırıyor.

Söğütözün de  ikamet edenler için etkili bir sinema deneyimi sağlayan Prestige Sinemaları Kentpark Avm’de sizlerle…  2D ve 3D özelliğini deneyimlediğiniz her filmde bize hak vereceğinizden eminiz. Kentpark AVM Sinema vizyondakiler ve Kentpark AVM Sinema Seansları hakkında sürekli aktif olarak güncellenen bilgilere sizler için hazırladığımız özel sayfamızdan her an ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilir, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere de ulaşıp bilgi darcığınızı bu anlam da zenginleştirebilirsiniz. Kentpark Avm sinema seansları haftanın yedi (7) günü, diğer tüm Avm ler gibi hizmet veriyor. Ve en erken seansını 11:00 `de başlatıp en geç seans saati olarak da 24:30 seansıyla gününü tamamlıyor.

Kentpark Avm Prestige sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerinize dair Kentpark Prestige Sinemaları müşteri iletişim hattı olarak (0312) 2199393 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kentpark Alışveriş Merkezi Prestige sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde bilgi alabileceğinizi de ayrıca bilmenizi isteriz.

İletişim Bilgileri

Ankara Kentpark Prestige

 Prestige Sineması Kentpark AVM Eskişehir Yolu 7.Km Söğütözü/Ankara
 0(312) 219-9393
Yorumlar
Gönder