ALTINBAŞ Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi
ALTINBAŞ Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi

ALTINBAŞ

mağazasının tüm ürünleri ve mağaza bilgileri Türkiye`nin alışveriş ve kültür sitesi avm.gen.tr ile bir tık uzaklığınızda.

ALTINBAŞ

Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi şubesi iletişim bilgileri, ürün ve hizmetleri sizler için oluşturduğumuz bu sayfada. Ayrıca Markanın diğer alışveriş merkezlerinde olan tüm mağazalarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz sadece

ALTINBAŞ, mağazaları ile sınırlı değil  

Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezi yer alan  tüm ulusal ve uluslararası mağazalar, restaurantlar, sinema salonlarının kampanya ve sizlere özel fırsatlarını 365 gün boyunca sunuyor. Sizde bu fırsatları değerlendirmek ve yeni fırsatlardan anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Eğer sizde bir mağaza sahibi ya da yönetici iseniz kurumsal üyelik gerçekleştirerek mağazanızı geliştirebilir, ürünlerinizi girerek satış ve cironuzu arttırabilirsiniz. . Ayrıca Kurumsal üye olarak yöneticisi ya da sahibi olduğunuz Kipa Çanakkale Alışveriş Merkezinde yer alan mağazanın bilgilerini değiştirebilir ya da geliştirebilir, yeni ürün girişi yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kipa Çanakkale Alışveriş MerkeziALTINBAŞ0286 218 22 55ZEMİN KAT: 9
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder