Koç AVM Sinema
Koç AVM Sinema

Koç AVM Sinema

 

 

 

 

 

Çankırı Koç

Abdülhalik Renda Mah. Çankırı Ankara Karayolu 3km Koç AVM Çankırı

 0(376) 212-6060

Çankırı Merkez’de Koç AVM Sinemaları dijital teknolojiyi konforuyla birleştirerek siz sinemaseverlere misafir ediyor. Sinema salonlarına ulaşırken yürüyeceğiniz ara yolları ile ve yüksek tavanları ile tüm ziyaretçilerinden övgü kazanmaya devam ediyor. Çankırı il merkezinde bulunan Koç Alışveriş Merkezi içerisinde kendi adını verdiği Koç Sinemaları ile zamanınızı daha da kıymetli bir hale getirmeyi başarıyor. Şıklık anlayışı ile dizayn ettiği salonlarını modern ve daha ergonomik bir ortam oluşturmayı başarmış. Sinema salonlarında koltuk rahatlığına oldukça önem veren Koç Sinemaları salon tasarımında kullandığı renk seçimleri ile son teknoloji ses ve görüntü sistemleriyle sizi alışveriş merkezi içerisine yapacağınız alışverişten sonra sinema ziyaretine davet ediyor.Her nesildenve kesimdenziyaretçisinin büyük ilgisini gören sinema, bölge halkının da dışına çıkıp, Çankırı çevresinin çeşitli ilçelerinden ziyaretçileriyle de dolup taşıyor.

Çankırı Koç Avm Sinema Salonları, bütün gün alışverişin ardından hem film izleme keyfiyle yorgunluğunuzu atmak için birebir bir sinema salonudur. Hem de sizi dinlendiren koltuklarıyla enerjinizi yeniden kazandıracaktır. Salonlarının ferah olmasının da katkısı oldukça büyük elbette ki... Koç AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde sürekli güncelliyor ve yer veriyoruz. Aynı zamanda Koç Avm sinema seansları, sinema saatleri ve engüncel haliyle alakalı haberleri, vizyon film bilgilerini buradan okuyup inceleyerek araştırmanızı yapabilirsiniz. Ve ayrıca salonda ki ya da vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye yine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Çankırı Koç Avm sinema bilet bilgileri, arzu ederseniz bilet alma ve bilet işlemleri, bilet rezervinize dair ön rezervasyon yaptırmak isterseniz Koç Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için anlık olarak güncellediğimiz bilgileri sitemizden görebilirsiniz.

Siz sinemaseverler için hazırlanan toplam 2 sinema salonuyla bölge ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Dolby Digital Ses sistemleri teknolojisi ve görüntü teknolojileriyle döşenen salonlarıyla duyduklarınızın ve gördüklerinizin gerçeğe çok yakın olduğunu hissedeceksiniz. Alışveriş merkezinin içerisinde sinema katında yer alan Çankırı Koç Avm Sinemaları ile film keyfini yaşamak istiyorsanız Çankırı Koç Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarasını arayabilirsiniz. (376) 2126060 telefon numarasını arayarak aklınızdaki soruları gitmeden önce müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Ayrıca ek olarak Sinema biletlerine dair bilgi alabilir, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için arayıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. 

Çankırı Koç Avm ‘ye ister toplu taşıma ile ya da isterseniz kendi aracınız ile ulaşabiliyorsunuz. Küçük bir sinema molası vermek için sizde bu salonu tercih edip gününüzü daha değerli kılabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Çankırı KoçAdres :Abdülhalik Renda Mah. Çankırı Ankara Karayolu 3km Koç AVM ÇankırıTel : 0(376) 212-6060
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder