Çetinkaya M1 MERKEZ Gaziantep AVM
Çetinkaya  M1 MERKEZ Gaziantep AVM

M1 MERKEZ Gaziantep Alışveriş Merkezi`nde yer alan

Çetinkaya

 tüm markalar arasında Giyim mağazalarından yeme ve içme restaurantlarına, eğlence ve oyun parklarından sinemaya, teknoloji marketlerinden süper ve hiper marketlere yüzlerce markanın binlerce şubesi avm.gen.tr `de sizleri bekliyor.

Çetinkaya

 Eğer sizde bir mağaza sahibi ya da yönetici iseniz kurumsal üyelik gerçekleştirerek mağazanızı geliştirebilir, ürünlerinizi girerek satış ve cironuzu arttırabilirsiniz. M1 MERKEZ Gaziantep Alışveriş Merkezi`nde doyasıya alışveriş, doyasıya eğlenceye hemen sizde katılın. 

İletişim Bilgileri
M1 MERKEZ Gaziantep Alışveriş MerkeziÇetinkaya
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Mustafa koca
    M1 de bulunan cetinkaya da alış veriş yaptığım esnada kızım yanlışlıkla ortada çizilmiş olan cam tabaklara dokundu ve iki tane borcam kırıldı ve ben bir tanesinin parasını ödedim kendi isteğimle. Burası alış veriş merkezi özellikle haftasonu ana baba günü gibi oluyor kasların yanında bulunan ana koridor lardan zar zor geçiliyor bu aralara malzeme koymasaniz ne olur insanlar rahat hareket etsinler tek kişi arabayla anca geçebiliyor insanların hareket kabiliyeti ni kısıtlıyor ister istemez böyle kazalarda oluyor. İnsanlar rahat rahat alış veriş yapmak için cetinkaya ya geliyor ama artık ozellikle kasa yanlarindaki tezgahlar kalmadığı sürece cetinkaya dan alış veriş yapmayacağım durduk yere zarara girmenin bir anlamı yok.07.01.2018