Merhaba Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz;

www.Avm.Gen.Tr Portalımızda Hoş Geldiniz. . .

Türkiye’de sizlere hizmet veren 400’e yakın Alışveriş Merkezleri’nde bulunan en seçkin markalarının mağazalarına portalımızdan ulaşabileceğinizi biliyormuydunuz? Portalımızın arama özelliğini kullanarak ister mağaza adıyla istersenizde Alışveriş Merkezleri içinde arayarak isteğiniz mağazaya ulaşarak işletme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aradığınız mağazaya ulaştığınızda konum ve iletişim bilgilerine ulaşıp o mağaza başka hangi Alışveriş Merkezleri’nde hizmet verdiğini görebilir, mağaza hakkında düşünce ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerimize yönelik hazırlanan bu portalımız bütün illerdeki Alışveriş Merkezleri’nde bulunan mağazalar hakkında sizlere en doğru bilgiye ulaşmanız için aradığınız mağazaya yönelik başka ziyaretçilerin yaptığı yorumları o mağazaya ait hakkındaki düşüncelerini takip edebilir sizlerde yorumlarınızı aktarabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için portalımız her zaman güncel tutarak en dolu ve özgün içeriklerimizle siz değerli ziyaretçilerimizin sayfamızda erişmek istediğiniz bilgiye en kolay yoldan ulaşmanızı sağlamaya devam ediyoruz.

Portalımız sayesinde siz ziyaretçilerimizin işini daha da kolaylaştırarak Alışveriş Merkezi’ne gitmeden alışveriş yapacağınız mağazanın olup olmadığını eğer o mağaza varsa kaçıncı katta olduğunu öğrenerek Alışveriş Merkezi’ne gitmeden ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde portalımız hakkında iyileştirme yapmak için öneriniz var ise info@avm.gen.tr mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.