Merhaba Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz;

www.Avm.Gen.Tr Portalımızda Hoş Geldiniz. . .

Her zaman müdavimi olduğunuz ürünlerini beğenerek alıp kullandığınız markalar hangi Alışveriş Merkezleri’nde mevcut öğrenmek mi istiyorsunuz? Sizlere bu hizmeti www.Avm.Gen.Tr olarak marka olan mağazalara kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ülkemizde hizmet veren bütün Alışveriş Merkezleri’nde bulunan trend markalara portalımızdan ulaşabileceğinizi biliyormuydunuz? Portalımızın arama özelliğini kullanarak ister marka ismiyle istersenizde gitmek istediğiniz ya da gitmeyi düşündüğünüz Alışveriş Merkezleri içinde arayarak isteğiniz markaya ulaşıp hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

Aradığınız markaya bulduğunuzda markaya ait genel bilgi, ürünleri, yapılan yorumları ayrıca konum ve iletişim bilgilerine ulaşarak alışveriş öncesi o markaya ait genel bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz ya da gitmek istediğiniz markaların başka hangi Alışveriş Merkezleri’nde hizmet verdiğini görebilir, mağaza hakkında düşünce ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin alışveriş keyfinizi üst seviyede tutabilmek için ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan bu portalımız bütün şehirlerdeki Alışveriş Merkezleri’nde bulunan markalara en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayarak zaman kazanmanızı sağlayıp alışverişinizden keyif almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Portalımızın sizler için her zaman online ve güncel tutarak markalar hakkında sizlere en doğru bilgiye ulaşmanız için anlık portalımız yeniliyoruz. Güncel aradığınız markalar hakkında diğer ziyaretçilerin yaptığı yorumları okuyarak bilgi sahibi olup o marka hakkındaki düşüncelerini takip edebilir sizlerde yorumlarınızı her zaman aktarabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için portalımız anlık güncellenmektedir. Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız sayfamızı gezerek genel bilgi alabilir yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu portal en dolu ve özgün içeriklerimizle siz değerli ziyaretçilerimizin sayfamızda erişmek istediğiniz bilgiye en kolay yoldan ulaşmanızı sağlamaya amaç edinmiştir. Sizlerin alışveriş keyfinizi arttırmaya yönelik bu çalışmalarımızdan faydalanarak markalar hakkında genel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Portalımız sayesinde siz ziyaretçilerimizin işini daha da kolaylaştırdığımızı biliyormuydunuz? Alışveriş Merkezi’ne gitmeden alışveriş yapacağınız markanın hizmet verip vermediğini eğer o marka varsa kaçıncı katta olduğunu öğrenerek Alışveriş Merkezi’ne gitmeden ön bilgi sahibi olabilirsiniz.Sizlerde portalımız hakkında iyileştirme yapmak için öneriniz var ise  info@avm.gen.tr mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sitemizde Türkiyede faaliyet gösteren bütün markalar` ın listesi tutulup, aynı zamanda bütün markaların ise a harfinden z harfine kadar olan marka mağazaları bir arada bulunduruyoruz. Sitemizde markalar ve markaların bulunduğu bütün avm` ler markasına göre yani hangi marka hangi avm de bunu bilgisini ücretsiz olarak sizlere ulaştırıp, bunuda hiçbir ücret talep etmeden bağımsız olarak yaptığımız bütün derlemeleri sizinle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.