Mavi Bahçe AVM Sinema
Mavi Bahçe AVM Sinema

Mavi Bahçe AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Cinemaximum (Mavibahçe)

 Mavişehir Mah. Caher Dudayev Bulvarı A Blok 301 No:40 Mavibahçe AVM Karşıyaka/İzmir

İzmir Karşıyakalıların istek ve ihtiyaçlarına uygun, yaşam tarzlarıyla birebir örtüşen, tüm yetişkinlerin, çocukların, ve çevrenizdeki arkadaşlarınızla bir araya gelip film izleme keyfinizi güzel anılara dönüştürüyor. MaviBahçe Cinemaximum Sinema salonu mükemmel vizyon filmleri ve gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile dileyen herkesi ağırlamak için sizleri bekliyor.

İzmir Karşıyaka MaviBahçe AVM Cinemaximum sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunma garantisi veriyor. Bulunduğu konum itibariyle de kendisine rakip diğer tüm sinema salonlarına vizyon filmleri ayrıcalığı ile fark atıp artıya geçiyor. Hayli rahat ve konforlu ve modern mimari edilmiş salonlarında Cinemaximum markasının verdiği sonsuz güvenceyle kusursuz hizmet  ve müşteri memnuniyetine sahipsiniz.

İzmir MaviBahçe Cinemaximum sinema Karşıyaka halkının ilgisi ve ziyareti dışında da  farklı ilçelerden sevilerek tercih edilebilen bir sinema salonu konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasıyla beraber tüm sinemaseverleri bir araya toplamayı başaran sinema, sinema salonu anlayışına dair tüm konforu misafirlerine sunup, tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla doldurulmuş. Mimarisinin en öne çıkan yani mutlu, huzurlu ve keyifli olması ilk göze çarpan özellikleri arasında. Dev sinema perdelerindeki nadide kalite, ses sistemleri ve görüntü sistemlerinde ki IMAX teknolojisi ile hemen fark edilmeyi başarıyor.

Şuan okuyucusu olduğunuz web sitemizde MaviBahçe AVM Cinemaximum Sinema Salonları`na ait güncel film bilgileri ile sinema seanslarına, bilet fiyatları ve bilet alma yöntemlerine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca, sinema salonunun haber ve duyurularına dair her şeyi, kampanyalarında içinde olduğu her bilgiyi yine sitemizden inceleyebilirsiniz. Benim için MaviBahçe Avm Karşıyaka Cinemaximum salonları ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak önemli diyorsanız, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece bir tıkla alışveriş rehberiniz http://www.avm.gen.tr adresimizden ulaşıp sınırsız bilgi edinip öğrenebilirsiniz.

MaviBahçe Cinemaximum IMAX 13 salonu ile yaklaşık 2500 kişilik kapasiteye sahip.Bu muazzamsalona  0850 220 09 67 numaralı telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Ve ayrıca, sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için de iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Cinemaximum (Mavibahçe)
 Mavişehir Mah. Caher Dudayev Bulvarı A Blok 301 No:40 Mavibahçe AVM Karşıyaka/İzmir
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)