Metrocity Sinema
Metrocity Sinema

Metrocity Sinema Seansları

Metronun hemen yanında çok merkezi bir konumda olan ve çevresinin yoğun olarak ziyaret ettiği Metrocity Avm, içinde yer alan Metrogarden Avm Cinemaping Sinema salonu gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile büyük ilgi görmekte ve sürekli bölge halkı tarafından tercih edilmekte.

Metrocity Avm cinemaping sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Ve kendisine rakip diğer tüm sinemalara vizyon filmleri ayrıcalığı ile fark atmayı başarıyor.Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları ile hizmet veren Metrocity Avm, cinemaping çatısı altında kusursuz hizmet  ve müşteri memnuniyeti veriyor diyebiliriz.

Metrocity Alışveriş Merkezi cinemaping sinema avrupa halkının dışında da sevilerek tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının dışında tüm sinemaseverleri çatısı altına toplamayı başaran komplex, sinema salonu anlayışına dair tüm konforu misafirlerine sunmaya çalışıp, tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Sinema perdelerindeki kalite, ses sistemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile hemen fark edilmeyi başarıyor. Dünyanın her yerinde en tercih edilen sinema salonlarının kullandığı ürünlerle kalitesini arttırıp zenginleştirmiştir bir salon kültürüne sahip olduğu için de misafirlerini kendine hayran bıraktırıyor.

Metrocity Avm metro girişinde okmeydanını geçtikten sonra hemen sonra yer almaktadır. Alışveriş merkezi merkezi kent sitesinin hemen yanında yer almaktadır. Konum itibari ile Metrocity Avm Alışveriş Merkezi`nin hemen önünden toplu taşıma araçları ve minibüs hatları geçmektedir. Çok geniş bir toplu taşıma hat sayısı ile buraya ulaşabilirsiniz. Çevre ilçe ve semtlerinden alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ulaşım için ücretsiz müşteri servislerinden de yararlanabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servis güzergahları ve servis saatleri hakkında detaylı bilgi servis saatleri sayfamızda mevcuttur.

İletişim Bilgileri

Levent Metro City Cinema Pink Adres:


Metrocity Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:171 34330 Levent/İstanbul

Levent Metro City Cinema Pink Telefon:
0(212) 344-0030

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)