Metrogarden Sinema
Metrogarden Sinema

Metrogarden Avm Sinema Seansları

Çekmeköy`de metronun hemen yanında çok merkezi bir konumda olan ve çevresinin yoğun olarak ziyaret ettiği Metrogarden Avm, içinde yer alan Metrogarden Avm Cinemaximum Sinema salonu gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile büyük ilgi görmekte ve sürekli bölge halkı tarafından tercih edilmekte.

Metrogarden Avm cinemaximum sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Ve kendisine rakip diğer tüm sinemalara vizyon filmleri ayrıcalığı ile fark atmayı başarıyor.Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları ile hizmet veren Metrogarden AvmCinemaximum çatısı altında kusursuz hizmet  ve müşteri memnuniyeti veriyor diyebiliriz.

Metrogarden Alışveriş Merkezi Cinemaximum sinema çekmeköy halkının dışında da sevilerek tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının dışında tüm sinemaseverleri çatısı altına toplamayı başaran komplex, sinema salonu anlayışına dair tüm konforu misafirlerine sunmaya çalışıp, tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Sinema perdelerindeki kalite, ses sistemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile hemen fark edilmeyi başarıyor. Dünyanın her yerinde en tercih edilen sinema salonlarının kullandığı ürünlerle kalitesini arttırıp zenginleştirmiştir bir salon kültürüne sahip olduğu için de misafirlerini kendine hayran bıraktırıyor.

Metro Garden AVM Çekmeköy girişinde Dudullu`yu geçtikten sonra Kemerdere durağından hemen sonra yer almaktadır. Alışveriş merkezi idealist kent sitesinin hemen yanında yer almaktadır. Konum itibari ile MetroGarden Alışveriş Merkezi`nin hemen önünden toplu taşıma araçları ve minibüs hatları geçmektedir. Çok geniş bir toplu taşıma hat sayısı ile buraya ulaşabilirsiniz. Üsküdar, Kadıköy, Çekmeköy, Ümraniye, Altunizade, Sarıgazi, Sultanbeyli, Samandıra, Taşdelen, Alemdağ ilçe ve semtlerinden alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ulaşım için ücretsiz müşteri servislerinden de yararlanabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servis güzergahları ve servis saatleri hakkında detaylı bilgi servis saatleri sayfamızda mevcuttur.

 

İletişim Bilgileri

Metrogarden İletişim

Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940

Ümraniye / İstanbul

(0216) 510 06 40

 

info@metrogardenavm.com.tr

Yorumlar
Gönder