Nata Vega AVM Sinema
Nata Vega AVM Sinema

Nata Vega AVM Sinema

Türkiye’nin kuşkusuz Başkent olma özelliğini sonuna kadar hak eden metropol şehir Ankara ’da hizmet veren Nata Vega AVM bölgenin en önemli kalbi niteliğinde. İçerisinde bulundurduğu Ankara Nata Vega Avm Prestige Sinemaları siz misafirlerini etkinlik adı altında bireysel sosyalleşmeyi kuvvetlendirmek için eşsiz sinema salonlarında film izlemeye davet ediyor. Ankara Nata Vega Avm Sinema toplam salon sayısıyla Ankara ‘nın büyük ve kaliteli sinema komplexlerinden birine sahip. Nata Vega Prestige sinemasıyla tüm sinemaseverleri gönül rahatlığıyla ağırlayıp dilediğince sinema keyfi yaşayabileceğinizi garanti ediyor.

 

Mükemmel kalitede Dolby Digital ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonlara sahip, eşsiz sinema perdeleri ile bir hayli nam salmış sinema salonu olma özelliğindedir. Rahatlığıyla ön planda olan ultra konforlu ve geniş koltukları ile Türkiye ‘nin  sinema salonu denilince ilk akla gelen markası elbette Prestige Sinemalarıdır. Aynı zamanda çift kişilik koltuk seçeneğinin de Türkiye de kabul görmesine de öncülük eden yine Prestige Sinema Salonları sayesindedir. Nata Vega Prestige Sinemaları geniş vizyon algısıyla sinema salonlarına olan yoğunluğu müşteri ilişkileri ile daha da arttırıyor. İç mimarisinde ki özenli ve ihtişamlı tasarımı, salon içinde ki  ve ara dinlenme alanlarında içinizi ısıtan dizaynı ile hak ettiğiniz lüks bir mekanda bulunma özelliğini taşıyor.

Nata Vega Prestige Sinema Salonları Ankara da en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturma hedefiyle hizmet veriyor. Haftanın yedi (7) günü sinema keyfi sunan Prestige Sinemaları Nata Vega Avm ‘de sinema seansları 11:00 – 22:30 saatleri arasında sizlere sunulmakta ve neredeyse gününüzü sinema keyfi ile güzelleştirmekte. Mamak Nata Vega Sinema salonları avm içerisinde 2. Katta hizmetinizde. Film seanslarının saatlerinde olabilecek değişiklikler ilgili mağdur olmamanız için şuan ziyaret ettiğiniz bu sayfamızdan tüm iletişim ve ulaşım bilgilerini elde edebilirsiniz. Bilet alma, gişe işlemleri, ön rezervasyon gibi ihtiyaç duyacağınız tüm detay içeren bilgileri sizlere sunuyoruz. Ayrıca, Mamak Prestige sinema seansları, vizyonda ki filmleri ve vizyona girecek olan filmleri de inceleyebilirsiniz. Ve tüm bunların yanı sıra öğrenci ya da öğretmenlere indirimli bilet uygulamasına dair sorgulama ve dönemsel olarak uygulanan bilet promosyonları ile ilgili bilgi edinip faydalanabilirsiniz

İletişim Bilgileri

Ankara Nata&Vega Prestige

 Üreğil Cad. 1132. Sokak Anatolium AVM Kat:2 Prestige Sinemaları Mamak/Ankara
 0(312) 554-2626
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder